Ce Masina Ati Lua Cu 10.000 Euro ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cipry263
    replied
    asta cam asa e..... loganul e doar de carat, fara confort, fara sa ai vreo satisfactie ca ai o masina buna ! dar deocamdata au intervenit ceva complicatii in programul meu, iar masina o voi achizitiona peste aproximativ 3 luni. Dar astept opinii si sugestii in continuare... ;)

    Leave a comment:


  • Alin0007
    replied
    Originally posted by razvan05 View Post
    eu nu as lua second. prefer sa iau ceva mai ieftin dar nou. asa stiu eu cum o exploatez, cum o conduc, cum intretin.
    iai la mana a doua = loterie. nu sti pe ce dai banii. poti avea oricand surprize neplacute si costisitoare
    Prietene! Laguna aia alba si audi pus de mine mai sus ingroapa 10 loganuri pana or sa ajunga sa fie irecupelabile.
    Voua vad ca loganul vi se pare miezul industriei auto de toate au probleme si loganul nu. Coborati cu picioarele pe pamant sau urcati intr-o masina adevarata si o sa vedeti ca loganul e o masina low cost adica ceva ce se bazeaza pe 4 roti si un amarat de motor si te duce din punctul A in punctul B. Nimic mai mult nu ofera.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Sa presupunem ca cineva vrea un A6. Nou e vreo 30-35.000 euro. Isi poate indeplini visul si cu 10.000 de euro, sh. Nou, poate niciodata nu va strange banii aia sau pur si simplu n-are chef sa dea atat pe o masina. Riscul e risc oricand. Asa, daca ai 10 mii, cumperi una de 5.000 si tii 5000 pentru complicatii?

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    eu nu as lua second. prefer sa iau ceva mai ieftin dar nou. asa stiu eu cum o exploatez, cum o conduc, cum intretin.
    iai la mana a doua = loterie. nu sti pe ce dai banii. poti avea oricand surprize neplacute si costisitoare

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Pai si eu daca as cumpara o masina sh acum, n-as da mai mult de 10.000-12.000 de euro. In schimb nu m-as zgarci la intretinere.

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    daca nu se gandeste la economie nu s-ar plafona la 10.000.euro.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Originally posted by razvan05 View Post
    logan tati ! eu am si un vw jetta si stii cat de scumpa ii intretinerea?
    trebuie si la cat economisesti dupa ce o cumperi nu cand o cumperi
    Ai si tu dreptate. Dar omul n-a pomenit nimic de faptul ca vrea sa faca economie.

    Poate vrea sa puna cate 2 seturi de placute de frane de top odata, ca nu-i plac franele pe tamburi pe spate.

    Leave a comment:


  • Guest
    Guest replied
    pretul mic,ex; laguna, totusi bate la ochi ,km putini ascund alte hibe,masina implicata in vreun accident sau chiar "luata" de la cineva,din afara.

    intradevar la vitan sunt multe oferte,bine aranjate ,dar se vand greu.

    eu raman sceptic cu varianta sh la 10 000 euro,totusi sunt niste bani .

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    logan tati ! eu am si un vw jetta si stii cat de scumpa ii intretinerea?
    trebuie si la cat economisesti dupa ce o cumperi nu cand o cumperi

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Laguna 3 intr-adevar e buna la pret, anul trecut erau mult mai scumpe. Interiorul e impresionant, exteriorul il apreciaza doar o parte.
    Merge luata in calcul. E o evolutie pozitiva fata de Laguna 2.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google