Emblema/Sticker loganclub.ro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    ultima care ai postat-o tu mi se pare cea mai potrivita

    Comment


    • #62
      eu cred ca se poate si mai bine... sa nu ne grabim :p
      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

      Comment


      • #63
        Pai asteptam operele altora....
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #64
          Originally posted by Cristi_Xp
          eu cred ca se poate si mai bine... sa nu ne grabim :p
          ai dreptate, pana cum m am abtinut sa fac comentarii pt ca nu aveam pe ce... sper ca nu te vei grabi sa iei o decizie.

          PS: 1) trebuie conceput un sticker pt LOGAN (ideal sa fie amplasat de toti forumisti in acelasi loc)
          2) daca iese ceva misto, kalumea ..... din tot ce faceti, poate se alege si un logo pt site, forum ... asa ca spor la treaba.

          a si treaba cu loganul schitat, care SEAMANA cu logoul original folosit de dacia pe produse publicitare, este schimbat mai mult de 35% din original asa ca nu este plagiat sau copie, sau cum vreti sa ii ziceti.

          ms de bagare de seama
          sigpic

          Comment


          • #65
            Nu vreau sa fiu rautacios dar lasa i pe altii sa gaseasca o "emblema" adevarata;)

            Comment


            • #66
              Ciao,bun venit pe forum.Aveam una...doar ca am pierdut posturi..si s`a pierdut si ea.O s-o atasez...mai incolo
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #67
                Cum am promis
                Attached Files
                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                Comment


                • #68
                  era la mine`n semnatura ... al naibii s-au pierdut toate posturile unde-mi etalam munca
                  http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                  http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                  Comment


                  • #69
                    ne pare rau danyutz...
                    deci... ar fi cazul sa facem niste stikere... sa le lipim pe masini... sa ne cunoasteam in trafic si de ce nu, sa aducem mai multa lume pe forum
                    danyutz, te rog sa te mai chinui odata si sa mai faci niste desene sau facem stikerul ca acela din semnatura ta?
                    eventual pot sa le fac eu, am mai facut pentru cei de la clubtoyota, ei au doar adresa forumului aici cum facem?

                    Comment


                    • #70
                      pai nu vezi ca am pus poza mai sus???Cautati pe cineva sa le printeze...eu am comandat 10 stickere de la cineva..nici in ziua de azi n-au venit )
                      Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                      Comment


                      • #71
                        ok, daca ramane aia, vreau sa mi-o dea cineva la o rezolutie mare si la ce dimensiuni sa fie stikerul
                        si inca ceva... sa nu fac comanda si sa raman cu stiker, cine vreau imi spune si le fac. pentru cei din tara, le expediez cu plata ramburs. sa-mi trimita mesaj pe adresa: nst87i@yahoo.com
                        in functie de dimensiune, pretul poate incepe de la 3 lei la dimensiunea de 250/50 mm

                        Comment


                        • #72
                          asta e dimensiunea reala .. care e la mine in semnatura sau ce-a pus cristi .. eventual firma care se ocupa de printare, dupa plac, o sa o poata mari .. mie`mi place asa mica, treaba voastra voi stiti, ca voi vi le lipiti .. dar va rog un lucru .. sa le lipiti asa intr-o parte(asta daca ramane cel facut de mine)
                          http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
                          http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

                          Comment


                          • #73
                            Ceva idei:
                            Attached Files
                            ...de doi lei :p

                            Comment


                            • #74
                              Nu sunt bune, alea sunt din flashul de la dacia.ro
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #75
                                1. va rog daca mai propuneti ceva, sa le faceti la o rezolutie mare si cat mai clare cu putinta
                                2. cine vrea sa imi trimita mesaj privat sau pe adresa de email de mai sus, mesaj care sa contina numarul de stikere si adresa unde vor sa fie trimise ... altfel nu fac... nu vreau sa raman cu ele

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google