Emblema/Sticker loganclub.ro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • initial mi-au cerut 7 lei... fata de 2.5 - 3 cum ma gandeam eu... apoi dupa ce le-am spus ca e mult, si am mai discutat... au zis ca mai putin de 5 lei nu il pot face... probabil pe cei din tara, cu tot cu taxele de expediere ajungea la 20 lei... prea mult...

    Comment


    • Am si eu o ideie da sa nu radeti , sub forma de scrisoare nu merge trimis ca nu prea mare ;)
      sigpic

      Comment


      • daca stickerul e 5 ron nu poate sa ajunga la 20 de ron cu taxe de transport pt ca-l trimiti in scrisoare, si oricum nu poate sa ajunga la 20

        Comment


        • Ajunge la 20lei daca il trimiti prin curier .Prin scrisoare e putin . Dar cum ii trimiti bani pe stikar???
          sigpic

          Comment


          • emblema lui golan91 e dupa desenele facute de Dacia. pe site-ul lor poti cumpara tricouri cu desenele astea. eu zic ca trebuie sa arate altfel emblema loganclub.

            iertare ca nu vin cu alte exemple, nu vreau sa fac pe desteptul dar nu puteti copia/fura ceva facut de altii pt. altceva. zic

            Comment


            • Originally posted by zenit
              emblema lui golan91 e dupa desenele facute de Dacia. pe site-ul lor poti cumpara tricouri cu desenele astea. eu zic ca trebuie sa arate altfel emblema loganclub.

              iertare ca nu vin cu alte exemple, nu vreau sa fac pe desteptul dar nu puteti copia/fura ceva facut de altii pt. altceva. zic
              Uitate pe pagina 4 si vei gasi singur raspunsu...
              sigpic

              Comment


              • am postat aici idei cu unde mi-as pune eu logourile.
                am vazut la Cristi_xp pe my ride unde si-a pus si mi-a dat idei.
                probabil doar pe luneta spate, partea dreapta as pune. chiar si pe bara fata.
                sa vad pareri si o sa-i dau bataie. pretul ar trebui sa fie muult sub 10 euro pentru 2 seturi.
                Attached Files
                Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                Comment


                • eventual alte culori nu rosu cu alb ca nu suntem dinamovisti (cred ca vb pentru mai multi)
                  toora,llumar fata spate,zender,borla,calc reno sport,1.6 93cp,vw mk1,1.8,sparco sprint,roll bar omp,centuri 6 puncte sandtler,bf goodrich,bbs,borla

                  Comment


                  • Mie imi convine rosu cu alb (si nu sunt dinamovist)
                    sigpic

                    Comment


                    • ideea mea nu era culoarea. culoarea o alege fiecare dupa gust si sa dea bine pe culoarea masinii. eu nu trebuie sa aleg culoarea rosie ).
                      pentru mine e mai importanta pozitionarea pe masina.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • Deci pe la urma care sticker va ramane? Rog modereratorii sa aleaga unul sau daca nu sa aruncam cu banul Numai bine la toti
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • Eu ar ramane pe al lui Cristi, chiar daca al lui Danyutz este f frumos pt ca asta e mai simplu si e si ieftin si da si bine pe masina
                          sigpic

                          Comment


                          • eu culorile alea mi s-au parut cele mai potrivite...in loc de alb voiam argintiu sau gri dar nu am gasit insa de preferinta culorile sa ramana aceleasi ca de aia este sigla..dar nah..sunt masinile voastre..puneti ce culori vreti
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • cred ca logoul de luneta al lui Cristi ar fi alegerea.
                              cit priveste pozitionarea in partea dreapta a lunetei pt. unii din noi in stinga au stikerul cu telefonul dacia asistenta

                              Comment


                              • Ala se dezlipeste usor fara sa strici nimic.
                                Cel mai nou proiect auto din România!
                                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google