Emblema/Sticker loganclub.ro

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu zic ca toate sa fie aceiasi culoare , uitativa la alte forumuri sa vedeti ca au o marime , o culoare si chiar un loc bine stabilit , maine poimaine vad pe unu ca mai scrie dedesupt cu rosu asa mare BY GUtzaa sau mai stiu eu ce tampeti.
    Cel alu cristi dupa parbriz imi place , sa imi zica si mei cineva cam cat costa un parasolar(din folie) ??
    sigpic

    Comment


    • GOLAN91 are dreptate, sa avem toti aceasi culoare, marime, font si locatie.
      macar linkul de pe luneta sa fie un loc stabilit. imi place cum arata.
      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

      Comment


      • Daca ne punem toti ca si Cristi o sa arate foarte bine. L-am vazut eu azi in trafic si arata mult mai bine in relitate decat in poze si in plus cred ca da bine pe orice culoare (inclusiv pe rosu crististreulea)
        sigpic

        Comment


        • Cel mai bine sa fie aceasi culoare.Ii dau dreptate lui GOLAN91.Putem sa le facem singuri la inscriptionari auto sau le puneti in posta si fiecare plateste ? Rog moderatorii sa intervina aici.

          Cel mai mult imi place stickerul lui CristiXP (pagina 4).Eu unu zic sa ne axam pe acest sticker,arata super bine.Numai bine
          Last edited by andrei; 23 June 2007, 10:16.
          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

          Comment


          • prin 17 august ajung pe la eforie in concediu. comandati la Cristi_xp stickerele si le aduc eu in constanta pentru voi ;)
            uite aici si aici modele de stickere disponibile. aici puteti vedea si comentariile legat de aceste stickere.
            mareom, pune si ceva poze cu stickerele tale ca sa vada lumea ca arata bine pe masina.
            uite ca am si eu una cu cel de pe parbriz a lui mareom.
            Attached Files
            Last edited by crististreulea; 29 June 2007, 00:12.
            Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

            Comment


            • Multumim Crististreulea ca faci gestul asta pt noi .Am comandat deja sticker,i-am trimis mesaj lui CristiXP.
              Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

              Comment


              • Mai puneti poze cu stikarul lui Sorin si a lui Mareon sa vedem cum da pe mai multe culori.
                Cam ce pret e ???
                sigpic

                Comment


                • tu ma disperi..am zis ca facem la fel la toata lumea..aceeasi culoare...sau tu vrei roz?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • astea sunt fisierele cu care se merge la un plotter pentru a scoate logoul LoganClub.Unul dintre ele are gresit o litera...da nu mai stiu care...le uploadez pe toate!Programul cu care se deschid nu-l stiu ... e un soft de la plotter...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • modelul de sticker e acela din semnatura lui danyutz?
                      as pune si eu unul pe luneta.arata bine.

                      Comment


                      • Modelul de sticker e asta.
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • pentru taxi am vorbit cu cativa prieteni si le-am facut negre
                          Daca ai vreme si timp poti sa mergi sa iti faci in timisoara,la FMC-Group pe Simion Barnutiu,au acolo modelul pentru stickerul nostru
                          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                          Comment


                          • nu sti numarul pe barnutiu?daca nu gasesc eu.
                            la culoare nu am inteles.as prefera alb sau galben pentru ca am geamurile fumurii.

                            Comment


                            • Pai te duci acolo si le zici baietilor ca vrei alb, si o sa faca alb.
                              Cristi zicea cred ca sa pui pe masina unul negru, nu pe geam ca nu se vede nimic.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • Originally posted by suru
                                nu sti numarul pe barnutiu?daca nu gasesc eu.
                                la culoare nu am inteles.as prefera alb sau galben pentru ca am geamurile fumurii.
                                F.M.C GROUP SRL Str.Simion Barnutiu nr 36
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google