Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DragoshFRF
    replied
    Care il cunoasteti p cel din campina cu fostul RBG invitati l .eu il am in adresa d fb...nutu nutu poschina...

    Sa inteleg k pt intalnirea de sambata d la sinaia nu vine dekt pss?mai bn o lasam moarta si poate ne strangem in numar cat mai mare la campina
    Last edited by DragoshFRF; 19 June 2013, 21:01. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    acum aveti si un poll. consider ca doar voturile din valea prahovei se vor numara.
    faptul ca o sa fie un castigator nu insemna neaparat ca cineva o sa si fie facut organizator, totul tine de interesul userilor. nu concep un organizator la 5 persoane.

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Cred ca daca ceri invoire de la tatal tau si te poti rupe 2-3 ore, te iau cu mine, asa, in probe, cu noua ta masina

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    baieti veneam si eu...dar sunt pe ultima suta de metrii si dau bacul...app daca vreti ceva de pe logan-ul meu puteti sa incepeti...astept raspunsul de la uniqa...daca e dauna, o aduc acasa si imi deschid magazin)

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    INTALNIRE LOGAN CLUB VALEA PRAHOVEI, DUMINICA. ORA 12.00, PARCARE PENNY MARKET CAMPINA .
    Va asteptam in numar cat mai mare la PRIMA CARAVANA L.C.V.P.

    1.sorin_pss
    2.RAZVAN-005
    3.Dragosh GGD
    4.Andr33y Yzy
    5.cynegeticos
    6.SXY prezenta 99%
    7.
    8.
    9.
    .
    .
    .

    Leave a comment:


  • DadySinaia
    replied
    1.sorin_pss
    2.RAZVAN-005
    3.Dragosh GGD
    4.Andr33y Yzy
    5.cynegeticos
    6.SXY prezenta 99%

    Leave a comment:


  • cynegeticos
    replied
    Duminica, in Campina sunt prezent si eu...
    1.sorin_pss
    2.RAZVAN-005
    3.Dragosh GGD
    4.Andr33y Yzy
    5.cynegeticos

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    Stabiliti voi ora pt duminik si locatia.eu am dat doar o idee.oricum sambata nu pot ajunge la intalnirea de la sinaia

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    @cts, te mai asteptam pe la intalnirile saptamanale, in fiecare sambata, de la ora 16.00, in parcare la penny market Sinaia
    @Andrei, in curand o sa decidem locatia si ora pentru duminica, in Campina

    Leave a comment:


  • cts
    replied
    Ma bucur sa-mi vad masina pe LCVP imi pare rau ca nu prea vin la intalniri

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    ora o stabiliti voi,dar ca loc de intalnire eu zic Penny ca e mai in centrul orasului si e mai multa populatie,la fibec e mai retras asa un pic,nu prea e lume cine stie ce ...deci parerea mea:PENNY MARKET!

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Andrei, spune-ne daca e mai bine sa facem intalnirea la fibec sau la penny. Mai trebuie sa stabilim si o ora la care va avea loc intalnirea in Campina

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    clar
    Deplasare campina:
    4.Andr33y Yzy

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    Deplasare campina
    3.Dragosh GGD

    Sambata nu pot ajunge la intalnirea saptamanala ca sunt de servici

    Scriu de pe tel si oricum nu stiu sa ma aliniez la numaratoarea asta k na...mai practic e facebookul
    Last edited by DragoshFRF; 15 June 2013, 23:14. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    deplasare Campina duminica:
    1.sorin_pss
    2.RAZVAN-005
    3.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google