Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sorin_pss
    replied
    s-a mai consumat o intalnire L.C.V.P, cea cu nr 3.
    Multumim prietenilor de la Breaza pentru vizita.Am supus atentiei modelul de fluturas pe care, de saptamana viitoare, avem de gand sa ii impartim. Pentru saptamana viitoare, s-a propus intalnirea saptamanala sambata la penny market, iar duminica sa facem o deplasare la Campina, in jur de orele 11-12. Ce ziceti? Avem timp o saptamana sa facem liste, sa vedem pe cine ne bazam.
    Tot mai jos este modelul de fluturas gandit de mine. Daca aveti sugestii, reclamatii, alte idei, va rog sa le exprimati, pentru a da o forma finala si sa-i putem tipari si imparti pe Valea Prahovei

    saptamanala sambata:
    1.sorin_pss
    2.
    3.


    deplasare Campina duminica:
    1.sorin_pss
    2.
    3.

    Va rog sa completati si sa copiati listele pentru saptamana viitoare
    Attached Files

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    eu o sa fiu invitatul special...ca nu mai am masina)))

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    pana acum, la fiecare intalnire, am avut minim un invitat special din Logan Club. Oare cine ne mai onoreaza cu prezenta weekendul asta?
    Asteptam provincia

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    Sambata ne ajuta si vremea mai mult k sigur...hai poate ne strangem cv agregate...

    Leave a comment:


  • Vess
    replied
    din pacate eu nu o sa ajung urmatoarele saptamani pe la sinaia, trebuie sa-mi rezolv problemele cu relocarea la brasov. va doresc multa bafta, iar cat despre votul meu sunt sigur ca o sa-l folositi cum stiti voi mai bine...

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    INTALNIRE LOGAN CLUB VALEA PRAHOVEI, sambata 15iunie, ora 16.00, parcare penny market.
    Va rog sa ne strangem in numar cat mai mare. Am cateva propuneti de viitor care trebuie supuse la vot democratic

    Leave a comment:


  • DadySinaia
    replied
    1.sorin_pss
    2.dragosGGD
    3.gabi VZE
    4.dady_sinaia ( incerc daca scap de serv.)

    Leave a comment:


  • Richardo
    replied
    Si eu cu siguranta o sa fiu acolo ca de fiecare data si incerc sa vb si cu WRS.u sa vina .

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    si eu o sa fiu prezent...cred...si vreau sa va anunt ca in principiu se repara JWE-ul...am facut un calcul la majoritatea pieselor sunt bulite...si pana acum am o suma de 3516 lei...toate piesele fiind noi...partea naspa ca numai 1010 lei este airbagul de la sofer

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Bine-ai veniT, Gabi, pe forum. Te asteptam la intalnirile noastre saptamanale, sambata, de la ora 16.00, in parcare la penny market.

    1.sorin_pss
    2.dragosGGD
    3.gabi VZE

    Leave a comment:


  • gabiart
    replied
    Salut! Sper sa reusesc sa ajung si eu, sunt new entry )
    3.Gabi VZE

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    2.Dragosh GGD

    Leave a comment:


  • RAZVAN-005
    replied
    felicitari domnule ! la mai mare

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Dragii mei, Logan Club Valea Prahovei a obtinut primul trofeu: locul 2 la Targu Mures.Sunt sigur ca asta este inceputul si ca s-a spart gheata. Avem deja cateva masini in club care, cu siguranta, pot aduce cupe si medalii pentru L.C.V.P. Asta, daca se jurizeaza corect
    Se apropie sambata, o noua intalnire.
    Hai sa vedem cine striga PREZENT.

    1.sorin_pss
    2.
    3.
    .
    .
    .
    .
    Attached Files

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    vreau sa il felicit pe Sorin din partea LCVP pt locul 2 obtinut la Targu Mures...si sa ne spuna de ce nu a castigat locul 1?? :-W
    PS:seara cand treci pe aosta te rog sa-i faci ceva la toba aia ca trezesti vecinii)

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google