Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sorin_pss
    replied
    corect...si plateste ultimul venit. Asa ca, toata lumea sa apara la ora 16.00 , ca stiu eu pe unul care va intarzia

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    Dak ploua mergem la Casa cu Cerbi,la Lukoilul de langa liceu...locuri avem pt masini si stam inauntru la un brifcor)))))))

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    daca ploua....bine zis... ce facem?) sper sa nu vin degeaba,dar lasa ca nu ploua ca vorba lui Dragos GGD-Tine Busu cu noi )

    Leave a comment:


  • DadySinaia
    replied
    Sper sa vina lume sa ne cunoastem....daca ploua aveti idee unde sa mergem?!?

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    Eu voi fi prezent ! O sa vorbesc la ploiesti sa vad daca mai poate veni cineva RESPECT!

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    am inceput bine, cu schimbarea locatiei, din cauza targului de bunatati, care are loc in fata magazinului.

    MAINE, 1 IUNIE, ORA 16.00, PRIMA INTANIRE LOGAN CLUB VALEA PRAHOVEI in parcarea de la PENNY

    pentru cei care nu cunosc locatia(centura Sinaia), sunati-ma la 0745382565 si va indrum corect

    Leave a comment:


  • Stefan Tiberiu
    replied
    1. Stefan Tiberiu it is the house .
    2. As dori sa pot ajunge si eu la intalnire, dar din pacate sunt de munca dar in schimb promit ca data viitoare fac tot posibilul sa pot participa.

    RESPECT

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    nu e problema.vd dupa prima intalnire...

    Leave a comment:


  • Vess
    replied
    Multumim Andr33y, iar cat despre cover nu e nevoie de multumiri, ma repet daca am omis pe cineva mea culpa, insa am facut pe facebook un album nou denumit L.C. Valea Prahovei - Cover si acolo o sa postam doar poze de efect pentru asa ceva, ca in final sa putem modifica cover-ul si sa impacam pe toata lumea. Parerea mea ar fi ca in acel album sa nu incepem sa postam toate pozele cu masinile noastre pentru ca am mai creat un album (sper sa nu ma injurati) denumit L.C. Valea Prahovei - Momente/Intalniri in care sa incepem sa postam pozele de la intalniri si diferite momente placute/interesante surprinse . Frumos ar fi sa nu postam poze si sa facem o mie de albume no name, iar pe langa cele doua albume mai pot aparea si altele si va astept cu propuneri ca sa nu avem un haos, nu de alta dar L.C. Valea Prahovei trebuie sa fie unic in felul sau.

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    Mai bn vi la Sinaia k e aerul mai curat si masinile noastre sunt mai aranjate))))))))si in legatura cu fotografiatul:am aparat,dar talent zero...

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    eu sunt activ si la ploiesti,foarte activ chiar,o sa imi fie greu sa ma impart in 2 locuri,dar e bine ca totusi intalnirile la sinaia se fac sambata si la ploiesti duminica inca o data va multumesc pentru adaugarea mea in acest grup al vostru
    Eu va sunt deschis cu chestiile ce tin de vopsitorie.mecanica,intretinere si altele la masinile voastre.

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    te asteptam Andrei, ori de cate ori ai posibilitatea.

    o sa avem nevoie de un fotograf, pe care sa ne putem baza aproape la fiecare intalnire. Insarcinam pe cineva cu aceasta responsabilitate? Astept propuneri
    Last edited by sorin_pss; 30 May 2013, 14:43. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    Deci,baieti,1 la mana zic asa:Prezent pe forum
    2 la mana-posibil sa ajung si eu sambata,dar nu promit,mai am niste treburi de rezolvat pe acasa ca nha,stiti cum e cu gospodaria In orice caz,daca o sa pot veni o sa ne vedem acolo Multa sanatate si succes in viata!

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    il anunta cineva si pe Zik?

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    prea bine))

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google