Logan Club Valea Prahovei

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Thejock3r
    replied
    Gata activitatile pe aici sau va intalniti fara sa mai spuneti

    Leave a comment:


  • mihaicris07
    replied
    S-ar putea sa imi fac si eu prezenta cu "straineza" mea,asta in caz ca nu plec pana la Bucuresti :p

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    In principiu vin si eu. o sa va spun maine mai exact:d

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    Multumim mult...hai sa vedem acum cine e prezent sambata?...ggd si pss vin sigur,acum sa vedem restul....

    Leave a comment:


  • crististreulea
    replied
    ati fost recunoscuti ca si un club din momentul in care thread-ul s-a facut sticky, a fost mutat in sectiunea corecta si s-a facut un poll.
    acum o sa-mi spune-ti ca s-a votat organizatorul, deci trebuie facut organizator. gresit, nu neaparat, nu o culoare motiveaza pe cineva sa organizeze si nu acea culoare face userii sa recunoasca pe cineva ca organizator ;)

    inainte de a se face o sectiune dedicata Valea Prahovei, chiar vreau sa vad activitate si activitate nu insemna 1-2 luni, e fix nimic. nu vreau sa vin cu exemple de sectiuni cu activitate infima, daca nu chiar zero. asta dupa ce au avut 2-3-4 luni de activitate crescuta, s-a facut sectiunea si dupa inca 2-3-4 luni a murit...

    sorin_pss: sunt convins ca ma vei tine la curent ;)

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Originally posted by crististreulea View Post
    acum aveti si un poll. consider ca doar voturile din valea prahovei se vor numara.
    faptul ca o sa fie un castigator nu insemna neaparat ca cineva o sa si fie facut organizator, totul tine de interesul userilor. nu concep un organizator la 5 persoane.
    Poll-ul s-a incheiat. Avem un organizator? L.C.Valea Prahovei va fi recunscut ca parte din L.C.?
    Multumim cluburilor care ne-au sustinut si care ne vor sustine in continuare

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    Razvan, daca vrei sa faci vizita la uzina, intra pe topicul nationalei si inscrie-te, cu datele personale

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    si eu as venii...dar eu nu pot sa stau decat pe 12 ca pe 14 eu trebuie sa fiu la bucuresti sa ma inscriu la facultate...aa si am uitat sa va spun ca iar trebuie sa vina inspectorul de la uniqa sa imi faca iar poze...ca nu stiu ce s-a intamplat...iar 3 saptamani de stat fara sa aflu vreun raspuns
    Last edited by tzk; 2 July 2013, 23:03.

    Leave a comment:


  • DadySinaia
    replied
    in functie de pe program mi-o face al meu stapan in una dintre zile as veni si eu cu sxy...

    Leave a comment:


  • sorin_pss
    replied
    NATIONALA LOGAN CLUB ARGEȘ 12-13-14 IULIE


    Consiliul Local, Primăria și Centrul Cultural Mioveni în parteneriat cu Automobile Dacia Renault, Logan Club Mioveni, Logan Club Pitești și Asociația Sportivă Sprint Club Pitești organizează în perioada 12-14 iulie 2013, ediția a IV- a NATIONALA Logan Club ARGES.


    Program:
    Vineri 12 iulie2013

    Ora 11.00-17.00
    Vizita la Automobile Dacia Renault a loganiștilor din țară;
    Iata care sunt orele pentru vizite:

    Primul grup de la 15.30, cu rugamintea sa fie la poarta 7 bis la ora 15.15 pentru lista, comunicare informatii organizatorice etc. A doua de la 16.45, cu ora de strangere 16.30. Vizita se face in trenulet si dureaza cam 1h30.
    Pot fi max 16 persoane/grup.
    Am nevoie de lista de inscrisi pana la data de 4 iulie. Multumesc !

    Instalare corturi participanti la Regională în Zona Bemo.

    Sâmbătă 13 iulie2013

    Ora 09.30
    Deplasarea loganiștilor de la Pitești la Mioveni;
    Ora 10.00
    Înscrierea în concurs a participanților;
    Ora 10.30-13.30
    Desfășurarea concursului de accelerare (drumul de legătură de la Uzina Dacia Renault –Poarta 2 și Poarta 3);
    Ora 13.30
    Înscrierea în concurs a participanților la proba de indemanare;
    Ora 14.00-17.30
    Desfășurarea concursului de indemanare (parcarea Eurest);
    Ora 19.00-22.00 Concert Smiley organizat de Automobile Dacia Renault ;
    Ora 23.00
    Campionat de fotbal intre cluburile Logan din tara;
    Locatie: Terenul sintentic de la Bemo;

    Duminica 14 iulie 2013
    Ora 11.00
    Expozitie de Masini Retro/LOGAN
    Locatie-Strada Tudor Musatescu(in fara Centrului Cultural Mioveni);
    Ora 13.00
    Festivitatea de premiere a loganistilor

    CINEVA INTERESAT ??? Merge cineva cu mine sa reprezentam LOGAN CLUB VALEA PRAHOVEI ??

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    bine ai venit

    Leave a comment:


  • eugen_sinaia
    replied
    gata prieteni loganisti...am reusit sa fac contul

    Leave a comment:


  • YzyBoy
    replied
    parerea mea este ca ar merge tricoul un albastru deschis cu scrisul verde cum era pe tricoul lui sorin vedem care iese castigator acum ) si in legatura cu fluturasii,eu am dat 3 din 5,al 4-lea mi-a fost refuzat )

    Leave a comment:


  • tzk
    replied
    da...imi cer scuze ca nu v-am mai tinut la curent...vreau sa va spun ca cei de la campina sunt cei mai retardati in viata...mi-au incurcat devizul cu al altui logan...maine se duce tata sa vada care e treaba...si daca luni...scrie admis pe foaie am plecat la bucuresti sa-mi iau un logan din 2007...este gri cometa cam aceleasi modificari care le-am avut eu pe logan...in plus fata de al meu...are abs, oglinzi de mcv manuale, schimbate ledurile din bord, consola si butoane si stopuri ca ale lui Sorin, jante aliaj albe pe 15(205/55/15), arcuri h&r, folie geamuri fata/spate omologata.ce nu are: aer conditionat, lupe in far si cam atat...dar important este sa iau bac-ul...dar din spusele profesorilor de pregatire il iau

    Leave a comment:


  • DragoshFRF
    replied
    poate sunt gata si masinile unora care le au prin service si nu ne tin la curent cu stadiul lucrarilor...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google