Prezentare Ocupatie Membri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • giovany_cjcr
    replied
    bre, de unde le scoti. rad singur ca nebunu

    Leave a comment:


  • KELBURTOS
    replied
    Cum stii tu sa te dai dupa cires.Puteai sa spui si tu ca esti criminal platit si acum ai ramas fara clienti pentru ca la moda e sinuciderea.
    Last edited by KELBURTOS; 23 March 2010, 17:02.

    Leave a comment:


  • brutus
    replied
    Oricand daca pot sa ajut pe cineva va astept sa apelati la mine fara nici o jena, chiar daca nu sunteti membri LC Bacau . A uitasem sa mentionez meseria Gropar si clopotar la biserica Precista.

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    scuze, nu m-am uitat la Judet . Sper sa ma iertati, ca tot moldovean is si eu , dar lucru la Bucuresti.

    Leave a comment:


  • nsa
    replied
    Originally posted by sageata View Post
    eu sunt instructor auto. nu vreti sa stiti ce iese de pe mana mea. in afara de daune totale...
    Offtopic: Ies soferi de pe mana ta, asta e mai grav

    Leave a comment:


  • tzopescu
    replied
    ionele, nu te punem sa traduci, traducem noi : inginerie biochimica

    Leave a comment:


  • ioneluxxl
    replied
    acuma si eu
    momentan- student la IB (nu ma puneti sa traduc) si de asemenea la DPPD (departament de pregatire a personalului didactic)
    ma pricep la reinsalari sisteme de operare ,devirusari etc in special cam tot ce tine de partea de soft.
    pasiune pentru motoare, tuning, crestere putere motor si cam tot ce tine de upgrade atat mecanic cat si vizual (ma si pricep la parte mecanica dar nu sa fac, desi imi place sa ma murdaresc pe maini)

    Leave a comment:


  • KELBURTOS
    replied
    Acum depinde si de 'pile'.

    Leave a comment:


  • dan08
    replied
    poate nu ai sesizat, eu ma gandeam la mine poate prinzi ceva, cu toate ca e greu. si eu cunosc pe cineva care are cam toate categoriile la nivel profesionist si nu prea gaseste nimic bun. toti trag acum sa faca sclav din tine si sa te plateasca cat mai putin.
    Last edited by nsa; 19 March 2010, 23:32.

    Leave a comment:


  • KELBURTOS
    replied
    Nu conteaza ruta Dane,important e sa muncesc sa iasa banu.

    Leave a comment:


  • dan08
    replied
    poate gasesti un post ca sofer de microbuz pe ruta bacau-buhusi sa ma scot si eu cu transportul.

    Leave a comment:


  • KELBURTOS
    replied
    Sefu',ai gresit topicul,aici e vorba de bacauani.

    Leave a comment:


  • razvanamza
    replied
    Meseria mea de baza este fizician-informatician. Lucrez in IT, mai exact la o firma de service si servicii IT din Bucuresti. In timpul liber mai fac la prieteni cate o reinstalare, o devirusare, iar la job fac absolut orice legat de calculatoare, mai putin programare gen C++ si compania.

    Leave a comment:


  • KELBURTOS
    replied
    Hai sa par si eu serios.Meseria de baza e electrician in constructii,momentan sunt in concediu crestere copil si sper ca sambata sa iau sala,prima proba pentru atestat transport persoane.Pe 5 februarie am devenit sofer profesoinist, mai am o litera pe permis 'D'-ul,dupa 'B'.Deci daca aveti de condus un autobuz[prefer microbuz]astept oferte.

    Leave a comment:


  • giovany_cjcr
    replied
    randul meu de laudat. Sunt medic veterinar angajat cu contract in cadrul Directiei sanitar veterinare Bacau, cu atributii de medic veterinar oficial in cadrul abatorului Roger din Casin.
    Fact tot ce este posibil sa protejez starea de sanatate a unei parti din populatia bacaului. romanului, bucurestiului etc...Job de kkt-bani pe masura!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google