Prezentare Ocupatie Membri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dan08
    replied
    sa ma laud si eu. in prezent lucrez ca asistent medical la o clinica privata. am lucrat si la spital unde ma ocupam de aprovizionare si faceam o contabilitate primara. in rest ma pricep onorabil si la calculatoare, in timpul liber ocupandu-ma si cu montari si instalari unitati.

    eu + sotia
    DSC06634.jpg
    Last edited by dan08; 17 March 2010, 15:49.

    Leave a comment:


  • sageata
    replied
    eu sunt instructor auto. nu vreti sa stiti ce iese de pe mana mea. in afara de daune totale...

    Leave a comment:


  • nsa
    replied
    Eu sunt mai timid de felul meu
    Acum serios, ar trebui sa incep eu. Lucrez la Dept. IT din cadrul unei firme de aviatie din Bacau. Ca activitate principala sunt Oracle DBA si administratorul unui sistem informatic ERP. Lucrez cu baze de date Oracle, servere, networking, programare si cam tot ce inseamna IT.

    Leave a comment:


  • tzopescu
    replied
    pai la mine mai nou cadastre, mai vechi evaluari (pt banci , contabilitate,etc), si alte maruntisuri (proiectare-desenare in autocad, depanare PC). La nevoie pot sa stau si degeaba pe bani .

    Leave a comment:


  • KELBURTOS
    replied
    Eu sunt fara ocupatie,in concediu crestere copil.Daca aveti nevoie de un clovn la vreo petrecere,va stau la dispozitie.

    Leave a comment:


  • Iulian
    replied
    Si tu..initiatorule, cu ce te ocupi? Sau astepti sa fi intrebat?

    Leave a comment:


  • nsa
    started a topic Prezentare Ocupatie Membri

    Prezentare Ocupatie Membri

    Cum spuneam la discutii generale, deschid aici un topici in care ne putem prezenta si sa spunem cu ce ne ocupam. Cand avem nevoie de un ajutor, sa stim la cine sa apelam. Valabil si pentru Onesti
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google