Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • arata ff bine jantele....pai ca sa vezi daca ti-ai luat tzapa....sau daca sunt bune...le iei la o alergare...ii dai 120 km/h si dupaia o lasi la liber daca incepe sa se miste volanul ca toti draci inseamna ca sunt strambe....daca nu se misca nimic inseamna ca sunt ok:P

    Comment


    • tapa nu are cum le-am dus sa le verifice si dupa acea am dat bani,jentile erau ok mosulica de la care le-am luat lea purtat doar o luna,si cu viteza e ok am mers cu130km si nu se simtea nimic ,eu ma gandeam ca a mai avut cineva modelul asta si poate sa-mi dea mai multe detalii mersi

      Comment


      • Originally posted by rafael_logan View Post
        usa de logan preferance partea stanga second daca aude careva ca o sifonato taicamiu
        -pai aftermarket e 880 RON daca te intereseaza :P

        Originally posted by B 83 RMJ View Post
        ce solutie de indepartat rugina (buna si eficienta) stiti? in afara de feruginol care e o mare frectie la picior (-ul de lemn)...

        LE: cica nu are efectul pe care il credeam eu (adica sa cada rugina si sa ramana tabla), ci doar sa omogenizeze rugina ca sa nu se mai extinda...
        -incearca WD40 pretul variaza de la 13.50 la 46 Ron depinde de volumul flaconului . e foarte bun , merge la de toate , uita-te aici *****

        Originally posted by napalm View Post
        Sonda lambda aval, are cineva de vanzare ? Model pana 2007.
        e in jur de 150lei dar e aftermarket

        Originally posted by cristisgm View Post
        Nu am neaparat nevoie , dar as da 60 ron pe o bucata nou nouta ca aceasta ---->
        Prefer loco pt. ca nu prea ma incanta ideea de curieri , taxe , rambursuri , conturi la magazine on line , etc.
        Sau poate stiti un magazin in Bv. unde pot gasi , desi ...la 17. 30 cand termin munca , slabe sanse sa mai gasesc deschis pe undeva.....
        Stima .
        -acum cotiera aia e 50 de RON , am vazut-o si eu
        Last edited by crististreulea; 7 March 2012, 22:13. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • caut jante de tabla second hand(Logan)

          Comment


          • Caut amortizoare de Logan, stricate, din care a curs uleiul. As vrea doua fata doua spate, daca ar fi si aceeasi marca ar fi perfect. Dar cum stiu ca nu o sa gasesc, sunt multumit si cu unul de fata. Multumesc.
            sigpic

            Comment


            • caut un arc ............
              dimensiuni 30mm(diametru);36mm lungime;sirma e de 2mm(nu e musai)
              ce am lucreaza intre 9-16 PSI(0.8-1.5bar) de preferabil unul care sa fie pina in 9PSI(0.5-0.9 bar)
              help me!!!!!!!!!
              Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

              Comment


              • nimeni,nimic?
                Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                Comment


                • o statie itp unde sa nu ma ia la rost legat de ce am pe masina stiti? goarna o dau jos, in rest as vrea sa trec cu ea asa...
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • daca ai pleoape pe far trebuie date jos obligatoriu

                    sigpic

                    Comment


                    • ce e asa obligatoriu? mai demult ii mai auzeam pe cate unii ca au trecut si cu ele pe faruri. acum 2 ani le-am dat jos ca facea figuri mosuilica ala si daca nu ma trecea trebuia sa imi dea revenire. acuma il fac cu cateva saptamani mai repede ca sa am timp sa caut in alta parte ). catalynik parca zicea ca nu l-a pus sa dea pleoapele jos, dar nu mai am nr lui...
                      Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                      Comment


                      • stie cineva de unde pot achizitiona un set de 4 jante de aliaj(magazin in brasov)?ma intereseaza sa aiba buza, sa fie usor inauntru jantele daca stiti pe careva ce vinde asa ceva.vreau sa mi le pun pe cauciucurile de vara

                        Comment


                        • la schneid
                          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

                          Comment


                          • stie cineva pe undeva o janta de matiz originala , second - hand , la un 50 de lei ? Multumesc!
                            Pain brings out the truth in us all...
                            ...how much truth can you stand?

                            Comment


                            • >>>

                              @shiftyasd ... incerca la Tuscon pe partea cu comisariatu (str Lunga) pana in Memo ... au si pe 4x100 magneziu si aveau si cu buza cand am luat eu ... daca nu iti pot aduce pe comanda din germania (originale)
                              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                              Comment


                              • stie careva unde pot gasi o bucata de colant negru mat sa imbrac cosnola centrala? merci

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google