Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kosmyn
    replied
    Salut. Are cineva cumva... vreun casetofon(cd player) de logan sau sa se potriveasca pe logan care nu mai are ce face cu el?

    Tel: 0747552983

    Multumesc!

    Leave a comment:


  • skorpionking
    replied
    cam 30 de lei,cauta pe forum

    Leave a comment:


  • ZEU69
    replied
    Stie cineva unde gasesc o carcasa de cheie cu butoane si la ce pret???

    Leave a comment:


  • Vess
    replied
    Salut,
    Va multumesc din suflet pentru sfaturi si da aveti dreptate am fost la cineva care se ocupa de chestiile astea si problema era de la mufa de la stopuri nu avea firele fixate bine si se miscau. S-a rezolvat problema in maxim 30 de minute.

    Leave a comment:


  • mc_alienu
    replied
    tu ai banii alegi ce crezi...
    eu am folie pe masina de 1 an de zile... nu as mai face inca odata prostia asta...

    Leave a comment:


  • cyuri
    replied
    Vreau sa o fac mat...si eu unu am parerea ca tine mai mult folia ca vopseaua daca nu e asa o vopsesc

    Leave a comment:


  • mc_alienu
    replied
    dupa cum a zis si alin verifica mufa de pe masina e o problema frecventa la pinul de masa (-)...
    e posibil sa ai contactii oxidati.

    Leave a comment:


  • Vess
    replied
    Salut,

    am si eu o intrebare, cunoaste cineva un electrician auto prin brasov care se ocupa si de leduri si de mai multe chestii legate de electrica la logan? Am niste stopuri care in momentul in care dai semnal stanga se aprinde si becul de ceata, daca aprinzi becul de ceata se aprind toate trei si semnalizarea si pozitia si cel de ceata, mai pe scurt e tot o vraiste acolo.As dori sa consult parerea cuiva care se pricepe si mai ales sa stiu daca sunt bune de aruncat sau mai pot face ceva cu ele? Precizez ca stopurile sunt noi, fabricate prin turcia sau china, insa instalatia e un pic cam dubioasa.

    Multumesc
    Attached Files

    Leave a comment:


  • mc_alienu
    replied
    e cea mai mare prostie sa pui folie pe masina... crede-ma... indiferent de cine pune sau ce folie foloseste...
    masina sa o infoliezi trebuie indreptata si reparata de rugina sau zgarieturile adanci... iar cat dai pe folie dai si pe vopsea...

    Leave a comment:


  • B 83 RMJ
    replied
    glass tuning la duplex in uzina 2.

    Leave a comment:


  • cyuri
    replied
    O firma sau cineva care infoliaza? Vreau treaba sa fie ok...

    Leave a comment:


  • B 83 RMJ
    replied
    niste fise de bujii are careva pentru cateva zile?

    Leave a comment:


  • mc_alienu
    replied
    cine ma ajuta si pe mine cu niste folie rosie sa pun pe stopuri??

    un rest sa pun pe semnalizari sau macar de unde as putea cumpara...

    Leave a comment:


  • goofiy
    replied
    Salut! Caut si eu o carcasa pt cheie(cu butoane). stie cineva pe unde pot sa gasesc?

    Leave a comment:


  • mc_alienu
    replied
    cine are sa imi doneze si mie 1-2 cuple pentru centurile de pe spate alea de vin prinse sub bancheta... dau si un suc la nevoie

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google