Am Nevoie De../ Caut..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Originally posted by mumus View Post
    am nevoie de 2 bucati de cauciuc cat mai subtire...sa imi fac niste aparatori de noroi pe fata...ca am niste carenaje din fabrica care invelesc aripa si nu pot pune aparatori clasice... vreau 2 bucati de cauciuc sa zicem 40/40 cm...sau o idee unde as putea gasi asa ceva.
    fratii oprean pe avaram iancu vizavi de velpitar
    sigpic

    Broker de asigurari DESTINE

    Comment


    • #92
      >>>

      @ boly76

      Incearca la Vitacom ... pe calea bucuresti pe partea opusa cu Mukado inspre judetean .... au si circuite si detoate si sunt un pic mai buni ca mikado pe circuite.
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • #93
        mersi Rmn, o sa ma duc pe acolo
        Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

        Comment


        • #94
          Nico,mersi! o sa vad cind ajung prin bv
          Ne plac femeile,dar,iubim masinile [SIGPIC]

          Comment


          • #95
            am nevoie de o bucata foarte mica de folie solara.....
            sigpic

            Comment


            • #96
              cat de mica???
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • #97
                10/10...........
                sigpic

                Comment


                • #98
                  ce stie sa faca aia?
                  Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                  Comment


                  • #99
                    cred ca e folie de care ai tu pe geamuri...solara adica anti soare sa exprimat gresit copilul din el
                    Un om inteligent nu va fi niciodata rau. Rautatea se naste din prostie, inferioritate si frustrare.

                    Comment


                    • pe unde gasesc anvelope de iarna 185 65 15 noi la un pret bun...

                      Comment


                      • am vazut azi la sicaro 3-4 marci de cauciucuri de iarna printre care debica, sava, motrio de la 199 ron buc
                        sigpic

                        Broker de asigurari DESTINE

                        Comment


                        • asta da oferta. azi trec si eu pe acolo si ma uit si eu ca tare-s curios cum de au pretul asta sub pretul pietei )
                          Dacia Logan Abs Plus 1.4 2008 / Dacia Duster Black Touch 1.6 16v 2017 -- BV 83 RMJ / BV 84 RMJ --

                          Comment


                          • Eu am luat de la ASV Motrio cu 210 RON.
                            Cel care conduce masina ca dracu, are toate sansele sa ajunga acolo.

                            Comment


                            • am fost eu la sicaro si nu aveau niciuna din marcile debica, sava, motrio pe stoc

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google