Logan Club Bucuresti Pe Bicicleta,rola,trotinete...etc.

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

daia merg cu masina , sa fiu previzibil...
    daca ploo , iti plang ochii pana la glezne.

Comment

eu nu mai am bicicleta ca as baga un mioveni pe bicla...nu prea e voie pe autostrada,dar ocoleam pe dn1,brasov,campulung....mioveni

acum pe bune,chiar as merge la un drum lung cu bicicleta!

Comment

si eu , da n`ai cu cine
        lasa ca fac astia 5 lei benzolu si mergem ca in vitnam , toti pe 2 roti...smecheri cu motoare , clasa medie cu scutere si fraieri cu bicicletele

Comment

pai e deja peste 5 lei/l 19 Iunie 2010

"Rompetrol a anuntat ca, incepand de sambata, va majora preturile de referinta cu patru bani pe litru in cazul benzinei si cu sase bani in cazul motorinei.

Astfel, pretul benzinei Efix 95 va fi de 4,60 lei pe litru, iar cel al benzinei Alto 101 va fi de 5,21 lei pe litru. Motorina Efix Diesel se va comercializa cu 4,50 lei pe litru, iar motorina Diesel Alto 55 va costa 4,79 lei pe litru.

Preturile carburantilor comercializati in statiile Rompetrol Downstream pot varia cu +/- 5% fata de preturile de referinta. "

Nota - articolul citat este de vineri 18.06.2010

PS. Caut pista de biciclete din Berceni in Damaroaia....
          sigpic
          Ambition 1.5 dc

Comment

scoateti`va ma bicicletele si hai la intalneala in grup , sau romanul e fudul ?

Comment

neah - apropo merge careva la bikexpo(romaero baneasa) sambata inainte de polivalenta? eventual ne intalnim acolo apoi direct la poli
              Bineinteles pe bicle...
              B-187-H D Z->A.k.a Tobita Indemanaciu

Comment

eu as venii , dar nu am bani , ca vroiam sa`mi iau si ceva piese.

Comment

si eu voiam dar au venit alte cheltuieli ... oricum ceva ceva o sa am ... ca imi trebuie o lumina pentru spate sa pot iesi noaptea, dar si sa mai casc ochii ca de multe ori piesele sunt in vitrine si nu le poti vedea cum trebuie ... asa la expo-urile astea sunt mai ok... oricum maine la poli vin pe bicla daca nu ploua

Comment

As merge dar parca nu e ok cu bicicleta. Asta daca nu cumva se sacrifica cineva si sta de paza la biciclete pana vizitam noi expozitia. Totusi pot merge cu motorul sau scuterul, parcarea este gratuita pentru ele. Am un loc liber, ca pasager.
                    Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                    Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                    www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

Comment

eu clar nu mai pot merge , maine dimineatza imi schimb arcurile la masina , ma duc la casa de copii si un drum spre poli am de luat pe cineva , deci nu pot venii cu bicicleta , desi mi`as dorii sa merg in grup.
                      lasa ca nu ai intrat zilele in sac.

Comment

ok nici o problema .... oricum atunci o sa merg pe la 11-12 maine la expo cu RATB-ul si apoi dupa ce ma intorc vin la kiss la 4 cu bicla (repet daca e frumos) ca se pare ca maine nu prea se anunta vreme frumoasa.

Comment

Originally posted by CataFOF View Post
                          eu clar nu mai pot merge , maine dimineatza imi schimb arcurile la masina , ma duc la casa de copii si un drum spre poli am de luat pe cineva , deci nu pot venii cu bicicleta , desi mi`as dorii sa merg in grup.
                          lasa ca nu ai intrat zilele in sac.
                          pe cine ai de carat fof'ule?))
                          pe mine?;;))
                          imi iau si eu bicla de la tara sapt viitoare si o sa vin calare pe poneiu' fermecat la intalniri)

Nu mai scrie in limbaj mirc.
                          Last edited by Mario Popa; 8th April 2011, 17:47.
                          Am ajuns aici asa subit sa transmit un mesaj dur/Ca io va pup pe obraz iar voi pupati-ma in c*r---Morfi.ExT

Comment

Daca va combinati la un ride cu biclele si o berica rece dupa, sigur ma bag si eu. De preferat sambata sau duminica, in timpul saptamanii jobul e de vina.

Comment

Care are curaj de o tura mai lunga pe "dealuri"? Traseul are vreo 62km, se afla la Campina si se poate parcurge in 2:50h-3:30h.

Doritori?
                              Oferta Chiptuning (remapare) Dacia Logan, Solenza, SuperNova si Duster
                              Dacia Logan - 1.4 ,1.6 ,1.6 16v - 150 lei, Diesel 350 lei - Contact: 0751.194.100
                              www.chiptuninglogan.ro | www.obdtuning.ro | www.anularedpf.ro

Comment

la o tura cu bicicleta electrica sau trotineta electrica de adulti haha!

Comment

Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google