Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    @Zenit-De pozele astea spuneam. Se cunoaste calitatea aparatului si mana profesionistului!
    @raul88- Sanatate multa Raul.Te asteptam cand poti!

    Din aceasta seara- multumim DARKSID3, super moderator "de serviciu"-loganistii din Calarasi pot posta la "Intalniri/discutii Logan Club Calarasi"! Deci nu numai intalnirile ci si orice alte aspecte legate de masini si nu numai!
    Last edited by Gusi; 30 May 2009, 21:03. Reason: Automerged Doublepost
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • #32
      Obositi dupa intalnirea de sambata, vad ca nu va mai inhesuiti sa comentati ceva...O fac tot eu, invitandu-i pe tinerii posesori de Logane tunate sa iasa cu curaj si sa-si prezinte masinile cu micile/marile modificari! Pacat ca sunt atatea masini modificate cu gust, care s-ar putea intrece de la egal la egal cu oricare alta masina de pe forum...
      @fanelutzu- Iti raman dator cu o poza de mai buna calitate pentru avatar. Am dat si eu statia cuiva sa o verifice si sper ca intr-o saptamana sa o montez pe masina.
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #33
        Da... se cam asterne praful pe topic..

        @gusi- saptamana asta sunt la munca. Cand vin acasa te caut sa facem probe la statii. Numai bine!
        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

        Comment


        • #34
          Abia saptamana viitoare mi-o aduce si mi-o monteaza! Daca n-aveti nimic in week-end, ma invit cu sotia la voi, la un pescuit! Vezi ca e zi libera si luni, 8 iunie-Rusaliile, nu stiu tu cum lucrezi...
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #35
            Cand este urmatoarea intalnire?

            Comment


            • #36
              @gigi_tudorake- Dupa alegeri! Nu vezi ca a innebunit lumea(partidele) cu alegerile europarlamentare? Cum vrei sa se mai gandeasca loganistii la altceva decat la alegeri? Da' las' ca trec ele si ne intalnim! Eventual la o plaja/un pescuit!
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #37
                nu mai pot sa dorm noaptea, ma gandesc unde sa pun stampila, sus-jos, stanga-dreapta, una sau mai multe odata!!!!

                Comment


                • #38
                  @catalinsky- Te cred,am si eu aceleasi simptome!
                  Nu ne-ai spus cat ai dat pe filtrul de polen pentru habitaclu si de unde l-ai luat. Eu am vazut la "frati" la 38 de lei( 380000 lei vechi) si mi se pare cam mult.
                  P.S.Pregateste sculele de pescuit, poate facem o partida saptamana viitoare. In afara de Zenit, toti cei care am fost la prima intalnire suntem atinsi de microbul baltilor! Numai bine!
                  Last edited by Gusi; 6 June 2009, 06:34.
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • #39
                    salut, 38 lei mult? eu am dat pe le 55 lei, de la tudor b. de pe forum, este din acela cu carbon.

                    Comment


                    • #40
                      multumesc membrilor logan club calarasi pentru sticker, astazi l-am pus pe masina.
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        Pe spate l-ai pus?
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • #42
                          @fanelutzu- Daca lui asa i-a placut! E din ala de la tine, mai finut, alea pe care le-am comandat eu sunt nitel mai mari.Trebuie sa ne gasim zilele astea, sa ne arati cum se fac chestiile alea la usi...
                          @catalinsky-Nu stiam cat costaMie mi-a dat gratis MAIMUTICA (Logan Club Bucuresti) 2 bucati filtre simple;am platit doar coletul si i-am dat unul lui gigi_tudorake.
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • #43
                            l-am pus pe spate pentru ca vreau sa pun pe fata un parasolar ceva sa vad ce, iar filtrul atat este pe forum 55 lei cu taxe postale incluse, daca iei doua 100 lei cu taxe, s.a.m.d.

                            Comment


                            • #44
                              si dai cu bere si dai cu vin, hic, dar eu cu cine votez?!

                              hei! ce se mai intampla pe aici, ceva noutati?
                              Last edited by catalinsky; 10 June 2009, 22:01. Reason: Automerged Doublepost

                              Comment


                              • #45
                                Nimic nou.
                                @gusi -Pune berea la rece, pana sambata sunt acasa. O sa vin sa va scap de zdranganit.
                                Duminica merg la Mioveni la regionala sa vada si masina mea unde s-a nascut.
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google