Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Am pus si eu cateva prin oras... Sa vedem rezultatele. Oricum, e greu... n-ai cu cine...
    Cu Sibiul, daca nu apare neprevazutul, e aprobat.
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • #77
      @Fane CL- Cu Sibiul, daca ne iei, in principiu mergem si noi! Si nu mai fi asa pesimist, chiar in seara asta am vorbit cu cativa tineri care au promis sa intre sa vada despre ce e vorba...Culmea, unul dintre ei mi-a zis ca are cont, dar n-a mai intrat de mult!
      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

      Comment


      • #78
        Intalnirea nationala 2009

        Pentru cei interesati, dar si pentru cei care intra mai rar, sa cumpere o piesa etc,: LOGAN CLUB Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • #79
          Originally posted by gusi View Post
          Pentru cei interesati, dar si pentru cei care intra mai rar, sa cumpere o piesa etc,: LOGAN CLUB Intalnire Nationala Nr. 4 La Sibiu in 25-26 iulie
          Se pare ca iar o sa fie reprezentat Calarasiul de o singura masina.... si aia cu numere de Bucuresti
          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

          Comment


          • #80
            Luam benzina si mergem cu a mea! E mai scump, dar se merita confortul, zic eu. Mai vedem pana atunci...
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • #81
              Eu abia m-am intors de la Sibiu asa ca nu o sa vin la intalnire. Dar cred ca suntem destul membri din Calarasi (mai multi decat am vazut pe alte forumuri) incat sa avem propriul grup.
              Pentru cei din Calarasi : Unde va faceti reviziile in afara de Condorul ? Ca eu am facut la Bucuresti prima revizie la tractoras si se aproprie a 2-a .

              Referitor la faza cu numere de Bucuresti e mai bine asa ca eu stau la Bucuresti in timpul saptamanii si apar diverse zgarieturi cam in fiecare luna (am numar de Calarasi).

              Comment


              • #82
                @MihaiCL1981- Salut! Bine ai venit! Pai suntem mai multi dar vad ca nu sunt foarte multi interesati sa ne intalnim...Noi am facut o intalnire la sfarsitul lui mai si...va asteptam in continuare. Stiu ca mai sunt destui, dar ori nu au intrat pe forum de mult, sau nu sunt interesati sa intre aici..
                Referitor la revizii, cam pe la Condorul facem, iar GIGI_TUDORAKE la Slobozia.
                P.S.Daca vrei sa mai vbim sau sa ne intalnim in week-end-ul asta, ai tel.meu in profil. Numai bine!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #83
                  Ce ziceti de o intalnire in weekend?
                  INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                  Comment


                  • #84
                    SAMBATA, 10 iulie? Hai care te mai inscrii? Care propui locatia? Sau ramane tot vizavi de RAR? Ora? Haideti ca e la oferta! Gratuit!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #85
                      Locatia?? La cati suntem incapem intr-o statie de autobuz.
                      Lasand gluma la o parte-Intalnire Logan club Calarasi sambata 11 iulie ora 10 vizavi de RAR
                      Last edited by Fane; 8 July 2009, 20:31.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • #86
                        Gratuit stickere LOGAN CLUB! Pana la urma tre' sa facem si noi ca partidele care umblau cu calendare, sepcute, pixuri si alte giugele sa mai atraga un vot! Doar ca aici nu castigam putere, ci prieteni!
                        @Fane-CL: Sa stii ca merge bine statia aia de la tine. Eram la Liceul DANUBIUS si am vorbit cu 2 tipi, unul la Combinatul Siderurgic-cca.3km si altul la iesire, la Piscicola-cca.8-9km. Multumesc inca o data ca mai scapat si de zdranganitul usilor!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #87
                          ok, am primit mesajul. cred ca o sa fie o intalnire scurta pentru mine.

                          Comment


                          • #88
                            Intalnire Logan club Calarasi sambata 11 iulie ora 10 vizavi de RAR
                            @Fane CL- La 9,30 trecute fix sunt acolo. Ne mai auzim la telefon! Ia putina folie neagra la tine, sa pun sub talpa antenei.
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • #89
                              salut, i-mi pare rau ca nu am putut veni la intalnire.
                              sa pune-ti si voi poze, daca a-ti facut.

                              Comment


                              • #90
                                se vede ceva activitate si la Calarasi...bravo baieti, salutari de la Bucuresti lui Gusi si lui Fane

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google