Curse Ilegale Cluj

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cristi_Xp
    replied
    Nici eu nu cred ca stateau la viteza,mai ales daca stateau la iesiri.Alea sunt facute pentru luatul in evidenta,sa stie de cine sa se ia cand au reclamatii...

    Leave a comment:


  • sebi4fc
    replied
    Iti garantez eu 100% ca astia la viteza stateau)).

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    In primu rand radaru ala nu e radar ei doar filmeaza si inregistreaza numerele in baza de date si dupaia te rezolva in trafic cum te opresc cum iti cauta nod in papura sau cine face drifturi nebunii primeste scrisorica acasa... deci pe ei nu viteza ii intereseaza

    Leave a comment:


  • alex86
    replied
    Originally posted by memphis_Taz View Post
    ce lume ma... ce lume auzi sa puna radar pe un drum public... pai aia is dusi rau cu pluta... A INEBUNIT LUPUUUUUUUUUUUUUU
    au pus pe un drum care nu e public.

    Leave a comment:


  • raduprov
    replied
    Tocmai asta e ideea din cate am inteles .. sunt somnoros acum ..
    radar pus pe drum care nu e public

    Leave a comment:


  • HHO_PRIMO
    replied
    ce lume ma... ce lume auzi sa puna radar pe un drum public... pai aia is dusi rau cu pluta... A INEBUNIT LUPUUUUUUUUUUUUUU

    Leave a comment:


  • tyger_eye04
    replied
    A innebunit lupu. fac si ei ca si vulpea, daca nu ajunge la struguri zice ca sunt acrii.

    Leave a comment:


  • sebi4fc
    replied
    I parcare de la picina si de la sala sporturilor amenda nu se pot da CA NU SE FACE GALAGIE MARE, KEANULE aseara erau 2 radare unu la intare unu la iesire))))).

    Leave a comment:


  • dannyel87
    replied
    @KeanuRev daca nu e drum public garcea nici nu are ce cauta acolo ....dar mai sa puna si radare.....pai unde scrie cat e restrictie acolo....e drum privat si pa....cu deranjarea linistii publice ar putea sa va dea cate o amenda....dar al cui e drumul acela....cereti aprobare ,inchiriatil si faceti ziua cate liniute vreti voi...nu au ce sa va faca ;)

    Leave a comment:


  • Cristi_Xp
    replied
    Amenda pentru conturbarea linistii publice

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    started a topic Curse Ilegale Cluj

    Curse Ilegale Cluj

    Dupa cum stiti in fiecare zi de joi la noi in cluj se desfasoara curse ilegale, la care participa in fiecare saptamana un numar de vre-o 200 de persoane +/-50. Cursele se desfasoara pe Platoul Salii Sporturilor Horea Demian. Pana aici nimic anormal, cateodata mai venea politia si ii imprastia.. care vroiau mergeau acasa care nu mergeau in Lona.. Pentru alte draguri. Acuma vine partea interesanta ), deoarece acolo nu este un drum public nu pot sa dea amenzi pentru mare lucru sau orice altceva.. referitor la circulatie se mai leaga de tine.. ca de ce ai stopuri asa mai.. de ce ai folie asa inchisa de ce.. ai masina.. de ce ai permis etc.. aberatii dinastea, dar azi.. spre uimirea mea si cred ca in lipsa de ocupatie si idei ce sau gandit politaii astia sa faca.:-??. Ma hai sa punem noi un radar acolo) Ceea ce au si facut si uite azi in decursului zilei de joi 15.05.08 a venit nenea militaiu cu radaru si sa pus frate si a asteptat.. oricum nici o sansa sa prinda pe careva.. si din cate stiu eu nici nu aveau ce sa faca.. ca doar nu ii drum public. si au stat acolo destul cat sa ii imprastie.. pe toti. Si cam asta ar fi
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google