Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Emr3
    replied
    o am la munca...ii fac marti o poza ceva)

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    ai putea sa aduci si polita casco sa ma uit pe ea daca vrei

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    bine, vorbim la intalnire....

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    daca nu este stipula nimic in polita de franciza atunci nu pot sa faca asta. eu am avut polita la asiban si se stipula prima dauna fara franciza a2a cu franciza.

    DAR

    La omniasig au fost niste probleme pentru cei cu polite cesionate in favoarea BRD , adica masini luate prin Credit Auto BRD.
    Adica , cand te duceai la ei cu dauna iti ziceau , ok ti-o facem dar accepti o anexa la contract prin care iti bagam franciza de 750ron sau renunti la noi si iti cauti in alta parte. Art 19 din anexa 1(anexa care cam nimeni nu a primito , decat daca a cerut f insistent) se stipuleaza ca ei iti pot anula polita casco , dupa rezolvarea daunei , fara a fi obligati sa aiba un motiv intemeiat.
    Daca vrei mai multe detalii , ar fii foarte multe de zis , discutam azi la intalnire sau pe mess intro seara.

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    nu stiam unde sa postez si nici nu am cautat sa vad daca s-a deschis subiectul asta...Vreau sa imi vopsesc masina toata pe casco....pe foaia acea scrie ca nu am franciza....am auzit de la cineva care a lovit masina ca dupa primul accident sau prima"dauna"iti baga franciza....pot face asta?am la omniasig casco....

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Modul tau de a explica este inedit.. Si ce propui?

    Faptul ca te-am acuzat de fumat iarba , arata un comportament de om paranoic , comportament specific fumatorilo )

    Leave a comment:


  • Loganu
    replied
    Ideea e ca eu nu am am timp , nervi sa ma ocup de tot ce inseamna intalniri , asa cum era inainte cu stickereala , cu flyere , cu cotizatii cu toate nebuniile. Si atunci cand le-am facut mi-a fost greu dar am vrut doar sa arat de ce este Logan Club Constanta in stare... Oricum echipa de baza tot a ramas , cine a fost de baza atunci e si acum si cred ca va fi in continuare...
    Cam asta incercam tie sa iti explic...dar cand sari de poponet in sus si incepi cu amenintari si cu dume dinalea ca fumez iarba etc ..
    Singuru care a inteles a fost andy si mi-a explicat cum sta treaba

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    @Kelu chiar ne era dor de tine. Nu stiu daca sunt eu cel mai potrivit , sau poate daca mai sunt cel mai potrivit , o vreme am fost cel mai bun cu toti ma pupau si lingeau in cur , cand si-au vazut sacii in caruta mi-au intors spatele... Oricum eu nu ma agit nu ma consum pe problema asta , noi cei care am ramas ne bucuram de cati suntem si asta e , stiti foarte bine ca in majoritatea lucrurilor am preferant calitatea nu cantiatea.

    @JKL , e o chestie intersant , discutam cu totii duminica , adune si tu aminte.

    Oricine ar deveni organizator ii doresc tot binele si il voi ajuta si sutine cum pot , asta nu inseamna ca nu voi mai participa la intalniri si ca voi inceta sa organizez evenimente cu diversi sponsori sau fara...
    Ideea e ca eu nu am am timp , nervi sa ma ocup de tot ce inseamna intalniri , asa cum era inainte cu stickereala , cu flyere , cu cotizatii cu toate nebuniile. Si atunci cand le-am facut mi-a fost greu dar am vrut doar sa arat de ce este Logan Club Constanta in stare... Oricum echipa de baza tot a ramas , cine a fost de baza atunci e si acum si cred ca va fi in continuare...
    Last edited by SoNyKeL; 10 June 2011, 16:22.

    Leave a comment:


  • BeciAcustic
    replied
    Te asteptam.....nu te-a mai vazut omul la fata....

    Leave a comment:


  • Kelu`
    replied
    Sony,crezi tu ca e cineva mai in masura sa ocupe postul si responsabilitatile organizatorului Cta?
    Eu zic sa iti vezi in continuare de "trebele" tale si sa-i lasi pe ceilalti sa latre...

    Salutare tuturor...
    Ma bucur ca inca sunteti "In the club"....sper sa revin la intalnirea de duminica asta, la un suc cu vechi prieteni...
    Last edited by Kelu`; 10 June 2011, 11:39.

    Leave a comment:


  • jkl
    replied
    Ce ziceti?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Ptr intrebari cazare , oferte , indicatii in orasul constanta si tot ce tine de Constanta ca oras turistic aveti topicul Intalniri pe Litoral

    Cine mai posteaza aici , isi ia warn , nu ca ar fi vreo problema prea grava dar nu vad rostul sa discutam 2chestii similare in 2topicuri diferite.

    PS. atat timp cat nici un viteaz nu isi asuma rolul de Organizator la Constanta , eu ma voi ocupa in continuare , rau prost cum sunt eu , voi continua.

    Leave a comment:


  • Mario Popa
    replied
    Da Sony te-am vazut cand ai trecut pe langa mine dar eram prea ocupat cu telefoanele. Oricum, mersi frumos de ajutor.

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    da exact e un peco dasta mic particular care ramane in stanga jos cand tu incepi sa urci pe pod

    mario ne-am intalnit azi prin Lazu , dar nu aveam statia montat , te-am flashuit
    Last edited by SoNyKeL; 31 May 2011, 17:53. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Mario Popa
    replied
    Mersi frumos baieti de ajutor. Am statie pe masina si voi mai intreba cativa colegi pe drum. Oricum, e clar pe unde trebuie s-o iau, stiu drumul ala. E si o benzinarie pe acolo parca. Multumesc inca o data de ajutor.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google