Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Injectare Parbriz

    salutare.am un prieten cu o ciobitura in parbriz si as vrea sa stiu daca e cineva care cunoaste in c-ta un service care injecteaza parbrize si sa-mi dea o adresa ,un nr de telefon ceva.
    CT-97-VIPsigpic

    Comment


    • salut. am avut camarad in armata pe cineva care acum locuieste in tulcea si avea un atelier unde mai facea(rectifica) parbrize,lunete,etc. eo stiam de la el ca se poliseaza cumva,nu injectie,in fine... daca fac rost de numaru lui te anunt si pe tine ca si eu am cateva ciobituri in parbriz... cu bine

      Comment


      • In curte la rar, la iesirea spre valu, dupa vapor e o firma care repara ciupiturile din parbriz.Recomandarea lor e sa te duci cat mai repede din momentul producerii ciobiturii.Eu am avut la Tico si a iesit foarte bine,dar m-am dus a doua zi dupa eveniment.
        MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

        Comment


        • am gasit si pe interioara 2la "iulius service" numere de telefon 0722303140,0770638189.Dupa ce si-l repara o sa va spun cum a iesit.poate reusesc sa-i fac si o poza inainte.multumesc pt ajutor.
          CT-97-VIPsigpic

          Comment


          • eu am ciobitura in parbriz de 2 ani, si nu a patit nimic parbrizu, si acum e acolo..ascunsa de ochiul lumii
            "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
            Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

            Comment


            • LA MULTI ANI IONUT aka 78PSU ...multa sanatatea ca-i mai presus deca toate...restu vin de la sine .. asteptam azi un tort

              Comment


              • da da, La Multi Ani!, sanatate, fericire si avutie Domnului Ionut. code name "78PSU"
                "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                Comment


                • Cod name bine ca nu ai zis agent secret sub acoperire "78PSU". Am crezut ca e un mafiot deja, un securist ). La multi ani PSU.
                  Intalniri Logan Club Constanta:
                  In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                  Ptr detalii : 0723.955.045

                  Comment


                  • multam fain de urari....
                    tortu sa mai astepte...
                    sucu... vedem saptamana viitoare

                    Comment


                    • consider ca e dreptul meu sa ii dau o replica lu xpul.
                      oricum nu are rost sa va mai puneti intrebari si sa faceti topicuri ptr ca asta e atitudinea lui si e forumu lui.

                      1.bobo nu mai tu puteai deschide un asemenea thread in care sa faci flame ,dupa ce ca arunci 2 posturi pe luna te-ai trezit sa comentezi fara sa cunosti situatia.
                      2.sonykel nu mai e organizator din cauza ca a renuntat la asta,timp in care streulea a incercat cateva zile la rand sa il convinga sa nu renunte .
                      3.ca sa fii promovat mai sus trebuie sa fie ceilalti de acord cu asta,de aceea exista doar o sectiune pentru moderatori,mai mult nu comentez pentru ca nu vrea sa dezvolt subiectul si nici sa denigrez pe nimeni .
                      4.nu a zis nimeni ca nu recunoaste meritele lui ,dar a fost alegerea lui sa renunte ,nu l-a dat nimeni afar.
                      5. cu asta se inchide,imi cer scuze dar nu tolerez flameurile ...daca avea sa imi spuna ceva putea sa imi spuna pe messenger, nu sa ne spalam rufele in publi.
                      1 daca nu are posturi asta nu insemnca ca nu e un membru activ in limita timpului liber

                      2 nu a incercat nimeni zile la rand sa ma convinga ti-am zis tie pe mess dupaia lu streulea cateva zile nu am activat pe forum drept forma de protest si v-am zis sa ma faceti la loc membru normal , atunci ma reintrebat streulea daca sunt sigur si am zis ca da

                      3 ca tot spalam rufele in public , din cate stiu am fost sutinut dar tu nu ai vrut , dar asa e cand favorizezi nepotismul

                      4 nu ai dat nici o dovada ca mi-ai recunoaste vreun merit , sa stii ca ignoranta nu e o dovada decat de durere in ``cot``

                      5 eu sa-ti spun pe mess nu am sati spun nimic , si stim foarte bine ca ai talentu de a nu raspunde. apreciez faptul ca ai inchis acel topic si ca miai dat dreptul la replica. daca nu tolerezi flameurile cum se face ca adimrv inca e in functie? cum se face ca lau swat nu a primit nici o avertizare ptr toate amenintariile? sunt atatia care nu fac doar o iamgine proasta clubului si mii de posturi aiurea si scandal cum de nu au ban? a stai am uitat tu nu suporti flameul daia... eu ca si moderator am vrut calitate nu cantitate tu preferi cantitatea , fie ca tine.
                      Last edited by SoNyKeL; 19 January 2010, 15:55.

                      sigpic

                      Comment


                      • Pufosule oricum la Constanta tu vei fi organizator in continuare nu mai conteaza ce s a intamplat si cum s a intamplat. Mult succes mai departe in calitate de ORGANIZATOR. Sa auzim numai de bine !

                        p.s Sper ca si ceilalti colegi sunt de acord cu aceasta. Tin cu dreptatea!
                        Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                        Comment


                        • cozocul nu`l face pe om...chiar daca aici pe forum nu mai ai verde cu org de intalniri, pentru constanta esti si vei ramane cu statutul de organizator, eu personal apreciez pentru munca depusa, atat pe tine cat si pe andi, pentru tot ce ati facut pentru acest club,cat si pentru membrii lui la nivel local ...all i can say is "respect!"
                          "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                          Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                          Comment


                          • bobo poate are si alta treaba si oricum el este mai mult pe dc .
                            ATAT
                            Gabi, te rog las-o asa. Nu mai agita treaba. Se stie ce e de stiut de la intalniri. Merci!
                            Last edited by andy_x3m; 20 January 2010, 09:55.
                            Forza Steaua

                            Comment


                            • Un topic inchis inca un loganist inlaturat si mai ales cine "sonikel" poate ca imi permit prea multe dar as vrea sa stiu si eu daca nu e cu suparare cristi xp sau straulea a reusit de cind a infiintat acest site "loganclub.ro"sa faca macar ce a reusit sonikel la tulcea ???? Din cite am citit pe acest forum nu am vazut nimic s-au poate ca nu m-am uitat bine cine stie ?
                              scuze pt interventie poate gresesc desi nu cred

                              Comment


                              • nare rost... era vorba de principii de idei in fine... si eu nu am facut nimic , ce a facut logan club constanta cu dacia club si reno club la tulcea...

                                oricum nu are rost sa mai agitam spiritele ramane asa. nici cristi xp nu poate fi blamat ptr nimic , poate doar ptr indiferenta...
                                Last edited by SoNyKeL; 20 January 2010, 21:52.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google