Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • da clar nu suntem ``asa`` sa le purtam zilnic steagurile in trafic dam in penibilism intr-un club care pare disperat de afirmare daca le purtam zilnic in trafic. si nu cred ca e nevoie sa se mai stie cine si ce poate logan club constanta.
    cat despre fanion si steaguri momentan ma abtin sa zic da sau nu. din bugetu de cotizatii clar nu sunt bani , trebuie stickere cu reclama ptr Star Service, banner si vreo 100de ecusoane ptr noi si invitatii nostrii din tara.

    sigpic

    Comment


    • Am si eu nevoie de cineva care merge la Bucuresti zilele astea (pana vineri) sa imi duca ceva acolo. E un colet mic si legal, mai precis 2 papagali! PS - vb de pasari hehe
      sigpic

      Comment


      • cat costa un stegulet cu tot cu bat? facem o socoteala si vedem. Eu zic ca ar fii frumos sa avem toti cate unul la tulcea. Fiecare isi cumpara cate un stegulet.
        sigpic

        Comment


        • O sa facem si steaguri si stegulete, dar nu cred ca pentru la Tulcea. Vom vedea, o sa avem promotionale.
          sigpic

          Comment


          • din ce am vb cu colegii din tara , preturile la steaguri mi-se par cam scumpe tinand cont ca-s fara suport dar mai vedem. oricum am zis-o bani din cotizatii de steaguri nu am si nici nu intrevad in viitorul apropiat tinand cont ca in vara se fac 3ani de logan club constanta si pana atunci mai am niste planuri cu voi ...

            sigpic

            Comment


            • propun marirea cotizatiei la 15 sau 20, avand in vedere lipsa unui sponsor si evenimentelor care se tot inmultesc
              vine vara si trebuie sa avem grija de cei ce vin din tara
              in legatura cu pretul steagului, mai conteaza si calitatea... l-am vazut pe cel din calarasi si nici nu se compara (scuze pentru cei deranjati de afirmatie)

              cine vrea doar steag sa-mi dea pm, pentru a comanda saptamana viitoare
              eu inca caut suporti
              pe al meu l-am luat de la praktiker cand a jucat romania ultima oara la c-ta

              Comment


              • asta cu nu avem sponsor a fost tare afirmatia. jantele de pe masina ta , ce sunt??? daca vede gabi iti crapa butelia de gpl in cap
                in legatura cu cotizatia daca o marim , o marim la 20 de lei asta dupa ce votam 80-90% din toti membri cotizanti dar dupa evenimentul de la tulcea.
                Nu inteleg ce grija sa avem de colegii care vin la vara la mare.

                sigpic

                Comment


                • nu vreau sa fiu oaia neagra...dar chiar nu vad scopu la aceste steaguri...doar sa faca flu-flu pe masina ? odata ce baietii astia s-au agitat ca furnicutele sa faca "di toati" .. hai sa zicem ca poate la noi se prinde gustu sa se plece la regionale organizate in diferite parti ale tarii ... daca acea /acele persoane sunt de incredere si responsabile eu credca este deajuns sa ia bannerul cu ei si gata...

                  Comment


                  • sa inchis lista aia nenorocita ?)) ...

                    Comment


                    • daca iti zic tot eu ca da , zici ca am ceva cu tine...
                      bai loganas ,gata cu gargara , cine vrea sa-si faca steag sa-si faca si fanion si steag si ce vrea. dar sa se gandeasca cum si in ce ocazii le poarta ca sa nu dam in penibilism...

                      sigpic

                      Comment


                      • REPET: Vom face si steaguri, dar dupa eventul de la Tulcea. O sa tot fie, o sa avem nevoie. Daca vrea cineva acum, e liber sa-si faca, nu se va supara nimeni!
                        sigpic

                        Comment


                        • Salutare baieti. Eu unu sunt de acord cu marirea cotizatiei la 20 lei, e cam putin 10 lei mai ales ca nu suntem foarte multi membrii cotizanti daca eram multi mai ziceam 10 lei dar asa nu se merita. La Tulcea sper sa ajung si eu, o sa fac tot posibilul. Daca mai e nevoie de banuti ceva dau nu-i problema.

                          p.s. Va urez la toata lumea un PASTE FERICIT alaturi de cei dragi si multa sanatate ca asta e cea mai de pret. Sa auzim numai de bine
                          V-am felicitat de pe acum ca maine plec din localitate si nu mai am net prin zona pe acolo .
                          Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

                          Comment


                          • am intrebat mai gheorghe ca vad de deschis o deschizi dar de inchis uiti .... si ma gandeam ....

                            Comment


                            • nu incepeti cu spamu de sarbatori...

                              pai bai zgriblu cum vrei so inchid sa-i pun un x mare pe ea.

                              sigpic

                              Comment


                              • salutari de pe meleagurile brailene si o primavara frumoasa
                                PASTE FERICIT

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google