Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prin Sfânta Inviere a Domnului Hristos,s-aveţi în casă pace si-un suflet luminos.Iar Tainele Divine :Iubirea şi Speranţa,Încrederea,Lumina,Să vă-ncălzească viaţa.De Sfînta Sărbătoare,S-aveţi suflet curat,Pască şi ouşoare.Va doresc un PASTE FERICIT din partea L.C. Valea Jiului!

    Comment


    • Doresc un Paste fericit tuturor loganistilor! Sărbători fericite încărcate de lumină. seninătate. bucurie şi dragoste!
      Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

      Comment


      • Paste fericit tuturor
        Don't drive faster than your guardian angel can fly

        Comment


        • Hristos a inviat !... sanatate, fericire alaturi de cei dragi si un Paste fericit...

          Comment


          • PAste fericit si tot ce va doriti....abia astept urmatoarea intalnire.
            Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

            Comment


            • mushule ti-am speriat parintii aseara ma plimbam prin centru si vad un logan albastru ... ies repede in strada sa fac cu mana ..si erau ai tai..se uitau cam ciudat la mine

              Adevarat a inviat !

              Comment


              • Hristos a Inviat!!
                Cred in prieteni...in vindecarea adusa de lacrimi, rasete si povesti impartasite si in legaturile formate din incredere si adevar. Cred in puterea mainii ce o strange pe alta in clipe de durere si in miracolul zambetelor si imbratisarilor spontane. Cred intr-o prietenie ca a noastra...
                PAste Fericit !!
                *****
                sigpic
                http://www.loganclub.ro/forum/masina...3.html?t=16273

                Comment


                • Sfintele sarrbatori de Paste sa va aduca liniste in suflet ,multa bucurie,sanatate si fericire si puterea de a darui si ajuta semenii,HRISTOS A INVIAT SI PASTE FERICIT, tuturor loganistilor

                  Comment


                  • loganule tu de felul tau sperii pe oricine daca mai iesi si in mijlocu strazii si incepi sa te agiti deja intra lumea-n panica...

                    sigpic

                    Comment


                    • tu iti dai seama daca mai si o masca ?

                      Comment


                      • Hristos a Inviat si paste fericit tuturor laganistilor

                        Comment


                        • Sărbătoarea sfântă a Invierii Domnului să reverse asupra voastră sănătate, belsug şi bucurii, iar Lumina din Noaptea Sfântă să vă ridice sufletele spre noi trepte spirituale şi să vă însoţească paşii pe drumul vieţii... Hristos a Inviat.

                          Comment


                          • Hristos a inviat, paste fericit tuturor loganistilor, multa sanatate si familiilor voastre!!!

                            Comment


                            • Fiecare cu ce-l doare. asa ca eu va anunt ca listele ptr evenimentul de la tulcea sunt inchise. imi pare rau daca cineva se simte inlaturat. veniti duminica pe 11 la intalnire si facem cumva sa gasim o solutie. In seara asta am realizat ca inca sunt constanteni care nu stiau de eveniment sau nu stiau de liste ca sunt inchsie. Asta arata mult dezinteres din partea voastra. Judetele care nu participa la organizare sunt mai active ca noi.

                              sigpic

                              Comment


                              • pai si daca vin imi gasesti un loc.....ca si eu ti-am gasit un loc la deko ;;).....glumesc.....mai exista vreo sansa ?)
                                si probabil iti dai seama ca am si munca si nu prea am timp nici de intalniri si nici de forum...cam am intru cand nu somn ....
                                :

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google