Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma gandeam si eu sa facem odata asa ceva sau de mai multe ori...sa blocam un peco ...sa ne strangem toti ....marunt mult..ce ziceti...
    nu de alta dar ma ENERVEAZA LA CULME PRETUL MOTORINEI....

    Last edited by mushu; 3 January 2011, 21:28.
    Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

    Comment


    • Eu sunt pentru!! Daca nu sunt de munca,vin cu cea mai mare placere!

      Comment


      • vin si eu... Daca sunt liber.

        Comment


        • se face boicot vineri pe 07.01.2011 ora 16 aqua magic
          drive with speed than you die fast

          Comment


          • si eu zic NU , chiar sunt fara rost aceste boicoturi , as putea sa ma duc sa fac fullul doar cu monezi de 1ban , dar ce folos? singuri care vor avea de suferit vor fi angajatii de la peco , dar ``sefii`` nu vor simti acele monezi ca lor in cont le intra ron nu conteaza ca-s bancnote de 1ron sau 100ron. si acum cand sa ajuns la 5lei e prea tarziu , trebuia sa ne trezim cand sa trecut de la 2 lei la 2.1lei de atunci trebuia sa ne tragem semnale de alarma...
            da stiu ca ma injurati si ca o sa ma considerati nesimtit dar chiar mi-se pare non sens acest protest , in ultima luna am alimentat de 2000 de ron benzina doar la masina mea si nu am primit nimic , nici macar un bradulet , ba chiar m-am ales cu 2-3 rateuri pe autostrada de la apa si mizeria din benzina. si acum ce sa fac??? ma supar si nu mai alimentez? ) nu , chiar acum plec la pompa fac fullu la masina ca maine trebuie sa ma duc la munca si eu am nevoie de benzina nu am de gand sa ma duc sa blochez pompele atat timp cat am nevoie de ele.

            da benzina e scumpa e foarte scumpa , si totusi kilometrii curg si ii facem din ce in ce mai multi. pai si ce vina au cei de la peco ca eu am consumat aproape juma de tona de benzina intro luna? au ei vreo vina? oricum revenind nu stau sa-mi bat capu cine o fi vinovat cine nu , dar degeaba le facem zile grele angajatilor de la peco pentru ca nu rezolvam nimic dar chiar nimic...
            Last edited by SoNyKeL; 4 January 2011, 12:50.

            sigpic

            Comment


            • Pai cam asta ne este soarta....daca gandim asa.....nu zice nimeni ca nu are nevoie de beninza si gata nu mai alimentez.....toti avem nevoie de benzina pentru diferite scopuri .... ficare consumam dar daca toti zicem asa ... ei deaia profita... Au nevoie....deci alimenteaza....deci noi scumpim e simpla treaba.....

              Asa nu facem nimic cu monede si cu stat la coada .... cel mai bun protest, repet ca si pe facebook este cel care a avut loc in Franta.....dar in Romania niciodata nu o sa vezi asa ceva....
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • Ma asteptam sa va uitati la fimulete si sa intelegeti cum se face... nu mergem sa facem full-ul ci mergem sa bagam de cate 6 lei fiecare dar in monede ......idea ar fi sa mergem sa sa blocam pecoul cam 3-4 ore sa nu mai faca bani.....fiecare masina sta un timp cat ma mare la pompa... priviti fimuletele si dupa aceea discutam ....ca altfel ma lupt cu morile de vant...
                Repet e vb de principiu ....nu de rezultat neaparat.....
                Cel mai bun exemplu este filmuletul celor de la antena 1

                Apropo de Franta ....asta e macar un inceput....voi restu ce faceti daca tot nu va convine
                Nu te baga in lumea drogurilor…..suntem si asa destul de multi

                Comment


                • Salutare! La Multi Ani! Sanatate, toate cele bune in noul an, si mai departe!!

                  Comment


                  • uite ce am gasit azi pe o masinaaaaa
                    Attached Files
                    "Toate fetele sa fie SuS pe Porc. SuS pe Porc,
                    Sa le vad la toate suncile cum Sar, cum Sar..

                    Comment


                    • Baga repede de-un gratar )
                      Intalniri Logan Club Constanta:
                      In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                      Ptr detalii : 0723.955.045

                      Comment


                      • Inseamna ca ai o gramada de prieteni unde locuiesti . Sa zici mersi ca nu era ceva mai ... "vegetal" cu ghiveci cu tot.
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • unde e facuta ma poza?

                          sigpic

                          Comment


                          • Apropo de vecini prietenosi , sau mai stiu eu ce persoane binevoitoare , azi de dimineata mi-am gasit geamul de pe stanga fata spart. Nu a luat nimic din masina , doar asa sa faca rau . Chestie ce ma costat 150 ron . Gati mami lui!!
                            Attached Files
                            , sunt cu ochii pe voi !
                            :thumbsup:

                            Comment


                            • cu ce la spart? ai gasit in interior ``obiectu`` ?

                              sigpic

                              Comment


                              • Mai da ce nenorocit... imi pare rau pentru tine Florine, si eu am avut geam spart, dar era pe stanga-spate si nu ma deranja la sofat("era bandajat"cu scoci) - la tine chiar e nasolica... sper ca se va rezolva repede.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google