Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • am inteles ca a rezolvato , deja la schimbat

    sigpic

    Comment


    • La cerere:
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • De gasit , nu am gasit nimic nici in masina , nici pe langa masina. Doar mi-a facut beleaua si nu s-a mai atins de masina.
        Chestia e ca am auzit alarma , am iesit la balcon dar nu am vazut pe nimeni. Si vecini mi-au zis ca s-a auzit o bubuitura si pe urma alarma mea, nici ei nu au vazut nimic.
        Geamul s-a schimbat ff repede , nu era mare chestie , 150 ron cu montatul inclus .
        , sunt cu ochii pe voi !
        :thumbsup:

        Comment


        • Maine ma duc la Tulcea la service cu papucu de la munca. Va intereseaza?

          Comment


          • se baga careva ? http://www.loganclub.ro/forum/intaln...=28150&page=11

            Comment


            • aveam de gand sa deschid un topic , daca se arata careva interesat de plecarea la brasov prezentata de catre loganu mai sus , atunci facem un topic separat.
              Eu unul as merge , dar o sa aflu pe la inceputul lui februarie daca da sau nu...

              Andrushk dobrogeanul nostru undercover in brasov , tu participi?

              sigpic

              Comment


              • Daca mergem noi il luam pe Andrusk cu forta )
                Intalniri Logan Club Constanta:
                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                Ptr detalii : 0723.955.045

                Comment


                • eu am concediu 1 -15 martie ! in plan am sa merg la intorsura buzaului,,,daca e ne vedem la brasov :x (mai mult ca si sigur merg fara masinutza) have funn

                  Comment


                  • Da, pufy vezi? Beci stie! Daca veniti si voi merg sigur, daca nu, inca nu stiu
                    If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

                    Comment


                    • Eu cred ca o sa vin , sa o conving pe asupritoare si venim... daca nu , singur nu vin , imi pastrez bugetul pentru cluj , sibiu...

                      sigpic

                      Comment


                      • Uraa !! In sfarsit ninge si la noi !
                        , sunt cu ochii pe voi !
                        :thumbsup:

                        Comment


                        • ninge tare in cta ? in navodari sunt 2-3 fulgi rataciti

                          Comment


                          • la mine s a topit deja )
                            sigpic

                            Comment


                            • masinuta lui sonykel
                              sigpic

                              Comment


                              • De prin Romania adunate. Cum vi se pare? Asa se maresc caii putere la masina. Tuning!!!!
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google