Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LA MULTI ANI ! Mult noroc si sanatate colegului SoNyKeL.

    Comment


    • Nationala Bucuresti cu primele informatii: http://www.loganclub.ro/forum/intaln...ie-t32116.html
      Locatia Nationalei:

      Sa ne gasim cu totii, sa vorbim si poate mergem toti.

      Comment


      • Am citit ... sa vedem
        Intalniri Logan Club Constanta:
        In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
        Ptr detalii : 0723.955.045

        Comment


        • am primit o idee ``de la midia capitalista`` am putea sa mergem doar sambata ne urcam toti in mecevica sau in 1-2 maxim 3masini , plecam dimineata ne intoarcem seara... ar fi de luat in considerare si aceasta idee...
          discutam duminica
          Last edited by andy_x3m; 24 March 2011, 11:21.

          sigpic

          Comment


          • Ideea cu plecam dimineata ne intaorcem seara e foarte buna .... putem chiar sa mergem cu mai multe masini sa facem o impresie sambata si asta e.....
            Intalniri Logan Club Constanta:
            In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
            Ptr detalii : 0723.955.045

            Comment


            • Baieti noi va asteptam pe toti,ar fi o placere sa veniti.

              Veniti sa ne simtim bine
              sigpic
              "BRABUS" STYLE

              Comment


              • care , cum si cand ajunge pe la tulcea pe la STS???

                sigpic

                Comment


                • La multi ani ! tuturor celor care poarta un nume de floare...

                  Comment


                  • Salut Baieti. Ma poate ajuta si pe mine careva cu o informatie???
                    Maine trebuie sa ajung in portul Constanta Sud Agigea si nu prea stiu pe unde este. Imi puteti spune cam pe unde ar fi? Mersi.
                    Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                    Comment


                    • La iesire din C-ta , bineanteles pe drumul spre Mangalia , treci prin localitatea Lazu , vezi ca se lucreaza la drum, urci podul de la Agigea . Dupa ce iesi din Agigea , pana sa intri in Eforie Nord , este un pod . O iei pe el , si ala-i drumul. Exista si indicatoare , sigur te vei descurca.
                      Last edited by FLORYN; 30 May 2011, 20:35.
                      , sunt cu ochii pe voi !
                      :thumbsup:

                      Comment


                      • Mario Popa , daca ai statie te indruma colegii. Daca vrei da-mi un PM cu ziua in care vi si te indrum eu de la intrare din ct pana acolo , eu muncesc in zona asa ca mi-e usor sa te ajut

                        sigpic

                        Comment


                        • Mersi frumos baieti de ajutor. Am statie pe masina si voi mai intreba cativa colegi pe drum. Oricum, e clar pe unde trebuie s-o iau, stiu drumul ala. E si o benzinarie pe acolo parca. Multumesc inca o data de ajutor.
                          Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                          Comment


                          • da exact e un peco dasta mic particular care ramane in stanga jos cand tu incepi sa urci pe pod

                            mario ne-am intalnit azi prin Lazu , dar nu aveam statia montat , te-am flashuit
                            Last edited by SoNyKeL; 31 May 2011, 17:53. Reason: Automerged Doublepost

                            sigpic

                            Comment


                            • Da Sony te-am vazut cand ai trecut pe langa mine dar eram prea ocupat cu telefoanele. Oricum, mersi frumos de ajutor.
                              Traieste fiecare zi ca si cand ar fi ultima!!

                              Comment


                              • Ptr intrebari cazare , oferte , indicatii in orasul constanta si tot ce tine de Constanta ca oras turistic aveti topicul Intalniri pe Litoral

                                Cine mai posteaza aici , isi ia warn , nu ca ar fi vreo problema prea grava dar nu vad rostul sa discutam 2chestii similare in 2topicuri diferite.

                                PS. atat timp cat nici un viteaz nu isi asuma rolul de Organizator la Constanta , eu ma voi ocupa in continuare , rau prost cum sunt eu , voi continua.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google