Prestari Servicii Constanta...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laurr_07
    replied
    cine ma poate ajuta si pe mine sa imi modeze un ps2?

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    un polish total 200ron...vopsit o piesa 250ron,2piese200ron...etc etc....acum depinde si cum arata piesa respectiva....preturile difera.....

    Leave a comment:


  • Christnacht
    replied
    Pt polish o sa te contactez eu mai incolo. Am ambele aripi spate gazate + pe alocuri asa coaja de portocala ca imi vine sa i strang de gat, bine ca iese la polish cel putin asa am auzit. O sa bag toata masina la polish. Un prieten vopsitor ( din pacate nu mai lucreaza la reprezentanta x ) mi-a zis ca iese coaja aia de portocala cu putin smirghel foarte fin dupa accea un polish si e ok. Cat m-ar costa la tine sa fac toate astea ? Mersi

    p.s Vb lui kelu baga niste preturi pe forum aici ca sa nu te mai inebunim dar cat costa aia cat costa aialalta . Nici nu-ti vei distruge ochii de atata citit fiecare o sa stie daca are pretul in fata

    Leave a comment:


  • Kelu`
    replied
    daca tot te oferi zi si tu cum merg preturile.....
    de exemplu....un polis de capota,unul complet,cat costa o aripa de vopsit....pai facem afaceri fara sa stim partea financiara?

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    Nu vrea nimeni sa vopseasca ceva....un polish ceva...up!

    Leave a comment:


  • Christnacht
    replied
    Emre ma intereseaza si pe mine cat ma costa sa vopsesc 2 bare la tine ( bara fata si spate ), le am zgariate. Multumesc

    Leave a comment:


  • shogwn
    replied
    cine i-mi poate modifica timpul de stingere al plafonierei si cat a-r costa?

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    andy_x3m deocamdata mi-am bagat masina la vopsit...vorbim m-ai exact dupa 4tunning days,FIE nu ai ce sa vezi pentru ca florinneny nu mi-a raspuns cu da sau nu...Respekt

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    FIE - o sa iti placa, garantat!!!
    3mre, sa imi zici cand ai vreme sa facem portbagajul ala (polish).

    ON - montaj filtru de polen, oglinzi electrice, proiectoare, boxe, casetofoane, reglat diverse si multe altele - preturi negociabile si mai mult decat decente!!!

    Leave a comment:


  • CT-76-FIE
    replied
    cand este gata la florinneny, vreau sa vad si eu, sa daca o sa imi placa ma bag si eu Emr3, dar la acelesi pret. Ma anunti si pe mine cand este gata????

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    florinneny,150 ron....cu tot ce trebuie de la mine..tu imi zici ce culoare,le dai jos si le facem...imi lasi un pm daca te hotarasti...

    Leave a comment:


  • florinneny
    replied
    Emr3 cat ma costa sa imi vopsesc consola centrala de la bord,cercurile de la aeratoare,rama de la ceasuri bord,consola centrala si manerele de la usi din interior?

    Leave a comment:


  • Loganu
    replied
    recomand sonykel pentru operatia suferita ieri pe cord deschis

    Leave a comment:


  • FLORYN
    replied
    Sony , imi decodezi un N81 ? Este blocat in Vodafone Spania , te bagi?

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    Reparatii GSM . Schimburi , ecran , tastaturi , joystickuri , buzzere , microfoane , resoftari , upgardeuri de firmaware , benzi , balamale clapa . Nu ma bag la refaceri trase.
    Ptr telefoane scapate in lichid , le demontez le evaluez dar totul se face strict pe raspunderea voastra.
    Last edited by SoNyKeL; 15 February 2010, 23:19.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google