Prestari Servicii Constanta...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Emr3
    replied
    pleoape ceva la vopsit???e crizaaa!!!!

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    nu sunt doritori?nimic?))

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    lasa-mi un nr de tel o sa ma uit maine dimineata la munca.......si sa stii codu masini...

    Leave a comment:


  • FLORYN
    replied
    Da as dori in culoarea masini daca poti . Si maine ne putem intalni sa ti le las .

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    andy_x3m,da am masina de polisat...CT08GNT polish total 200ron...Floryn cand poti sa mi le dai(30ron...vrei la culoarea masinii?)dureaza 2 zile...trebuie sa le dau spritchit...sa nu avem neplaceri...adica sa sara vopseaua...

    Leave a comment:


  • FLORYN
    replied
    Emre vreau si eu sa-mi vopsesc inelele la aeratoare , zi-mi un pret si cand poti sa le faci .

    Leave a comment:


  • CT08GNT
    replied
    toata masina polishat cat costa si vopsit niste elemnte interior cosola centrala consola dintre scaune si de la ceasuri in albastru cu alb un pret pe pm

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    Stiu ce e ala polish, se poate face. Au ramas dare - nu are nicio zgarietura. Ai masina de polishat da?

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    30 ron...depinde ce avea..cat de adanci sunt zgarieturile...poate de aceea nu ai fost multumit....trebuie vazut la fata locului...

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    O capota spate de polishat? E albastru egee si s-a incercat o polisare de catre un service "meserias" (ma rog, angajatul era duda)

    Leave a comment:


  • Emr3
    replied
    Ma putecti contacta pe privat,preturile difera...vopsesc pleoape de fibra 50ron,daca sunt de plastic 30ron...polishul 200ron..polisul cuprinde :pasta abraziva,ceara si daca este culoare inchisa trebuie o pasta pentru a disparea efectul de holograma...

    Aaaa am uitat..innegresc stopuri....35ron
    Last edited by Emr3; 14 December 2009, 21:56. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • andy_x3m
    replied
    Reguli sepcifice de postare:
    1. Pret - montaj oglinzi - 30 ron schimbatul oglinzilor (de la berlina la MCV sau prestige) sau 120 de lei montatul cablajului original+instalarea oglinzilor electrice.
    100 de lei montaj proiectoare
    15 lei montaj filtru polen
    25 lei boxe pe fata 50 de lei pe spate
    2.Contact pe private
    3. Montez filtru de polen, oglinzi electrice pe Ambiance, Preferance. Montez proiectoare. Montez boxe pe 17cm pe fata fara a decupa/taia/gauri ceva.
    4. Constanta, Braila

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    emre 4jenti spitate de prestige cat ma costa o vopsire totala??? un prag de logan deci pragul original de tabla la sofer sa luat vopseaua de atata ``utilizare`` astept niste preturi ptr ce am cerut si la ce ai zis tu ca faci asa in general.

    Leave a comment:


  • Emr3
    started a topic Prestari Servicii Constanta...

    Prestari Servicii Constanta...

    Am deschis aceast topic pentru toti constanteni care presteaza unele servicii...incepand cu mine)...vopsesc pleoape,jenti si orice gen de autoturism...polishez...

    Reguli sepcifice de postare:
    1.Pret
    2.Date de contact
    3.Servici Prestate
    4.Zona
    Last edited by SoNyKeL; 14 December 2009, 15:32.
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google