Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dakota View Post
    Iata o scurta istorioara:
    Mersei duminica la hram intr-un sat din apropierea iasului si in drum spre biserica gasii o cheie de logan...Ce sa fac cu ea? Luai la pas toate stradutele poate poate gasesc un loganel caruia sa i se potriveasca...Exact ca in cenusareasa. Intr-un tarziu, dupa ce dintr-o multime de golanei niciunul nu o recunostea, cand aproape ma resemnasem, dau de unul cu numar de VS care, spre bucuria mea, era chiar cenusareasa din poveste. L-am gasit si pe proprietar...Nu mai spera in gasirea cheiei, asa ca trimisese deja pe cineva la Vaslui pentru a aduce rezerva...Inca o fapta buna pe ziua de ieri...
    De asemenea, i-am povestit de clubul nostru, de divizia din Vaslui si i-am sugerat sa se inscrie si el ... A marturisit ca are cunostinta de forumul loganclub, unde a intrat de cateva ori...
    Pacat ca nu i-am retinut numarul masinii...
    Daca mai intra pe forum si vede postul asta il rog sa dea un semn ...
    Bravo dakota asa trebuie sa fim cu totii prieteni si sa ne ajutam oricand e nevoie...Si eu in trafic dau prioritate la multi loganisti si imi place sa ne respectam.Eu am dat PM la toti care sau inscris pe forum din vaslui dar putini au raspuns....Oricum bravo

    Comment


    • @alex..S-au uitat baietii sa regleze si la un dci..Dar nu au gasit ceea ce trebuie reglat
      0.9 tce SL plus

      Comment


      • E mai complicat la dci de reglat ambreiajul
        ym! dorinu2005@yahoo.com
        BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

        Comment


        • Bravo Mihai...Sa le folosesti sanatos

          Comment


          • Bravo Mihai,faine lampile...Faina si parcarea
            Ambition 1,5 DCI Sedan

            Comment


            • Logan 1.4 Mpi

              Acolo este locul meu , asta este , sa se ia unu de mine ca-i arat eu.........Daca vrei si triple sunt doar 198 prechea fata de 360 cat sunt la megadrive sau autocenter.
              sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

              Comment


              • Dar de unde la pretul asta?? Eu vazusem cam acum o luna cu 300 ron la autocenter canta
                ym! dorinu2005@yahoo.com
                BARBATII ADEVARATI PREFERA 1.5 DCI

                Comment


                • Sunt si cele pe negru?
                  God is my copilot

                  Comment


                  • Logan 1.4 Mpi

                    Care vrea , sa-mi spuna , ne intanlnim si merem sa va luati..........
                    sigpichttp://picasaweb.google.com/cristist...44443427132114

                    Comment


                    • Ionut_sbl...Din cate am inteles cele fumurii nu sunt..Dar la pretul asta nu mai faci mofturi ...Le iei asa si pui ori folie pe ele ori le dai cu ala de la stel pt inegrit...

                      haideti sa facem si o lista cu cei care vin sambata la intalnire.. ....

                      1--IS-24-CIC Ionut

                      next??

                      reamintesc..sambata la ora 20..la palatul culturii..
                      Last edited by iooon; 26 June 2008, 23:20.
                      0.9 tce SL plus

                      Comment


                      • Bre cred ca imi fac un obicei din a lipsi..... Masina mea e in service dar vad eu cum ajung.... Nu e ceva grav, am sa va explic eu...
                        IS 10 LNC Facebook

                        Comment


                        • Daca nu merg maine la lucru vin si eu


                          1--IS-24-CIC Ionut
                          2--IS-06-JFH Vali (probabil)

                          Comment


                          • 1--IS-24-CIC Ionut
                            2--IS-06-JFH Vali (probabil)
                            3--IS-05-LKG Dan
                            sigpic[/SIGPIC]intalnirile in parcarea Mall Moldova Duminica 13.00 si miercuri 20.00

                            Comment


                            • Vad ca nimeni nu a mai zis nimic de ieri. Ne-am intalnit mai vechi si mai noi ...De fapt mai mult vechi Am stat la cioace, am mai discutat despre un accident, despre triplele lui Stell, am facut niste poze mai deochiate - maine am sa incerc sa le postez. Am lansat o idee, sa ne facem tricouri. Sper zilele astea sa aflu un pret cat mai exact, care stiu sigur ca va fi destul de mic ;) In rest ... Voie buna si multi km !
                              Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google