Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • danik
    replied
    Ajung pe la 20:20 tre sa iau un pachet pe traseu.

    La DCI cred ca se aude ca la tractor

    Leave a comment:


  • mgmrot
    replied
    la dci tot asa se aude ca la tine ?

    Leave a comment:


  • ciuciosu
    replied
    Azi la Mall moldova cine vine: dau toba mea finala o stie toata lumea cum se aude si o puteti gasi si pe youtube si intrba-ti pe cine vre-ti cum se aude ...o dau cu 100ron finala si 50 ron intermediara din teava.

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    de saptamana viitoare intalnirea de duminica va fi de la ora 20:00. Mai ramane de stabilit locatia. Cei prezenti la intalnirea de azi, am zis sa ne intalnim tot la moldova mall, fiind o zona mai centrala si mai frumoasa.Acum ramane sa stabileasca organizatorii.

    Cei prezenti azi :

    1. IS-31-CST -- andrEyCST
    2. IS-09-DIG -- Danik
    3. IS-29-PIF -- TraianPIF

    O intalnire foarte amuzanta si cu multe subiecte interesante si diversificate. Exact ca la carte
    Last edited by andrEyCST; 16 June 2013, 16:37. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • ciuciosu
    replied
    si eu sunt pentru ora 20.00

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    cred ca azi tot de la 13:00 va fi..de saptamana viitoare, daca sunt de acord organizatorii, sa fie de la 20:00.

    Vine cineva azi la intalnire??

    Leave a comment:


  • danik
    replied
    Sunt si eu de acord cu ora 20.00 Duminica. Dar azi la ce ora se tine intalnirea?

    Leave a comment:


  • dexterroom
    replied
    eu sunt pentru ora 20 duminica.

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    dragi colegi, am vorbit cu vali, cu traian si ne gandeam ca ar fi bine sa mutam intalnirea de duminica de la ora 13:00, la ora 20:00, tinand cont ca e duminica, iar lumea la pranz mai sta cu familia, mai ies la o plimbare cu copii, etc.. As dori sa stiu si opinia voastra vis-a-vis de acest subiect.

    Va multumesc !

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    eu am fost pe acolo de pe la 11 pana pe la 13...cum de nu ne-am intersectat traian?

    Leave a comment:


  • cristy1986cj
    replied
    Parca zicea cineva ca vroia becuri xenon....daca mai vrea cineva am eu becuri si 2 balast slim...contact me cine doreste. bafta baietii

    Leave a comment:


  • dexterroom
    replied
    - Pai trebuia sa spuneti ca veniti ca eu am fost in ambele zile pe acolo.
    - In schimb am intrebat baietii de la bar daca dau voucer la o tura cu beetle-ul si din nefericire raspunsul a fost negativ.

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    am fost si eu la aeroclub.. cateva poze pentru pasionati
    Attached Files

    Leave a comment:


  • dexterroom
    replied
    Ce e bun ciuci?
    Azi dupa ce am zavut pozele tale la aeroclub am tras si eu o fuga pe acolo in speranta ca te gasesc, dar fara rezultat.

    Leave a comment:


  • ciuciosu
    replied
    booonnn!!!!!!!!!!!!!!!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google