Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    cum cresc si eu in rang aici ca am cateva luni de cand sunt membru pe forumul asta si tot incepator sunt

    Comment


    • #62
      Pai cu cat faci mai multe posturi ai mai multe sigle Dacia albastre si scrie altceva sub nick.
      Cel mai nou proiect auto din România!
      Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

      Comment


      • #63
        Originally posted by andrei
        Pai cu cat faci mai multe posturi ai mai multe sigle Dacia albastre si scrie altceva sub nick.
        foarte tare

        Comment


        • #64
          Originally posted by morariu_alex
          Nu imi vine sa cred. am umblat azi o ora intreaga sa gasesc intalnirea asta. Toate intrarile si iesirile din fortus....si cand ajung acum sa vad ca de fapt a fost ieri chiar mi-am dorit sa vin ... pe cand tura viitoare?

          omule esti nebun...ce nu te-ai uitat atent pe forum..doar am trimis si atatea mass-uri..si la status am avut toata saptamana pus...de acu.... duminica...la 13...sa vi atunci.... ;)scrieti pe forum ceva idei pt locatii....s-a spus pe la ciric...pe la targu de masini..pe bucium la releu sau in parcarea de la 3sarmale...sau in rond la agronomie...in copou...alte pareri(idei)????
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #65
            Dragii mei sunt si eu prin zona, o sa incerc sa apar la intalniri dar e mai greu cu munca. Va pup

            Comment


            • #66
              Felicitari celor prezenti la intalnire...super tare ca ati reusit sa spargeti gheata...imi pare rau ca nu m-am grabit cu comanda sa ma pot numara printre voi la prima intalnire, dar daca totul decurge conform planului la intalnirea nr.4 voi zice prezent . In legatura cu locatia...poate pana o sa ma alatur voua o sa avem si noi o locatie "a noastra". Dintre cele enumerate mai sus as vota pt Agronomie...e doar o parere insa...si inca o precizare...stiu ca nu e bine sa-i copiem pe altii, dar ca sa fie in spiritul forumului as propune o locatie specifica Iasi-ului, mai exact parcarea de la Palatul Culturii (zic asta pt ca cei din Constanta se intalnesc la Aqua Magic)...oricum o sa ma mai gandesc si la alte variante Pana atunci...spor la km.
              I don't drive fast...I fly low !!!

              Comment


              • #67
                ati venit cativa la intalnire usor usor va adunati si voi cat mai multi

                Comment


                • #68
                  Salut!
                  Uite, m-am trezit si eu acum :-)
                  Desi un inceput modest, sunt sigur ca ne vom extinde. Imi pare bine ca am reusit sa cunosc cativa din Iasi, care sunt mandri ca au Logan!
                  Ne vedem data viitoare!

                  Andi

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by mouseinPAS
                    Felicitari celor prezenti la intalnire...super tare ca ati reusit sa spargeti gheata...imi pare rau ca nu m-am grabit cu comanda sa ma pot numara printre voi la prima intalnire, dar daca totul decurge conform planului la intalnirea nr.4 voi zice prezent . In legatura cu locatia...poate pana o sa ma alatur voua o sa avem si noi o locatie "a noastra". Dintre cele enumerate mai sus as vota pt Agronomie...e doar o parere insa...si inca o precizare...stiu ca nu e bine sa-i copiem pe altii, dar ca sa fie in spiritul forumului as propune o locatie specifica Iasi-ului, mai exact parcarea de la Palatul Culturii (zic asta pt ca cei din Constanta se intalnesc la Aqua Magic)...oricum o sa ma mai gandesc si la alte variante Pana atunci...spor la km.
                    te asteptam cu drag...cat despre locatie ..cred ca e o idee..buna cea cu palatul...o sa o studiez...si o supunem la vot...spuneti cine e pt palat si cine e contra....

                    Originally posted by b_andi2004
                    Salut!
                    Uite, m-am trezit si eu acum :-)
                    Desi un inceput modest, sunt sigur ca ne vom extinde. Imi pare bine ca am reusit sa cunosc cativa din Iasi, care sunt mandri ca au Logan!
                    Ne vedem data viitoare!

                    Andi

                    andi...te asteptam si la urmatoarele intalniri;).....
                    Last edited by andrei; 26 November 2007, 17:17.
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • #70
                      Palatul cred ca e cea mai buna idee. Asa mai promovam ceva din valorile culturale a Iasului, si cine stie poate incet incet vor veni si alti curios loganisti de prin alte parti. As avea totusi o rugaminte. Nu se poate stabili ora 14:00? eu lucrez duminica asta de dimineata de la 06:00 pana la 14:00.
                      Daca reusim cu aceasta ora, deschidem si o sampanie care o tot port in masina de cand am cumparat-o Cate o gurita mica pentru participanti! .
                      Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by morariu_alex
                        Palatul cred ca e cea mai buna idee. Asa mai promovam ceva din valorile culturale a Iasului, si cine stie poate incet incet vor veni si alti curios loganisti de prin alte parti. As avea totusi o rugaminte. Nu se poate stabili ora 14:00? eu lucrez duminica asta de dimineata de la 06:00 pana la 14:00.
                        Daca reusim cu aceasta ora, deschidem si o sampanie care o tot port in masina de cand am cumparat-o Cate o gurita mica pentru participanti! .
                        hai ca o punem de la 14...da vezi poate eu pun sa fie de la 14 si tu nu apari.....fac asta ca sa fie toata lumea impacata si sa vina cati mai multi.....sper sa nu imi sara altii in cap..daca aveti ceva de obiectat spuneti...ca sa nu fie probleme....
                        0.9 tce SL plus

                        Comment


                        • #72
                          Locatia e foarte buna...si ora e foarte buna.
                          Buna alegere Ionut

                          Comment


                          • #73
                            Acum sunt curios ioon, s-s schimbat ora pt a putea ajunge si eu, sau doar pentru sticla de sampanie ?
                            Fotografie ... in cat mai putine cuvinte

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by morariu_alex
                              Acum sunt curios ioon, s-s schimbat ora pt a putea ajunge si eu, sau doar pentru sticla de sampanie ?
                              cred ca pentu amandoua

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by morariu_alex
                                Acum sunt curios ioon, s-s schimbat ora pt a putea ajunge si eu, sau doar pentru sticla de sampanie ?

                                categoric ca pt sticla de samp...aaaachhhh...pt a ajunge tu normal....glumes....vrem ca sa fim cat mai mult posibil..si facem in asa fel incat sa impacam pe toata lumea
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google