Intalnire LoganClub IASI

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • danik
    replied
    Veniti diseara la intalnire? Sa stiu daca sa vin si eu, sa nu ma trezesc singur...

    Leave a comment:


  • JmEk
    replied
    Noua achizitie.....multumesc tuturor celor care in decurs de 5 ani , m-ati ajutat cu sfaturi si nu numai. Sa stiti ca daca mi-am schimbat masina asta nu inseamna ca v-am uitat sau ca nu va mai cunosc. Oricand , la orice ora , cine are nevoie , ma poate contacta si va ajut cu cea mai mare placere !!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • mgmrot
    replied
    cred ca am postat gresit, cand mi-am pus eu pe geamurile din spate si luneta am dat 150 ron,vnx cred ca te-ai referit si la geamurile fata , scuze

    Leave a comment:


  • JmEk
    replied
    Salut ! Oare pe mine la I30 cat ma costa? aveti un numar de telefon ceva?

    Leave a comment:


  • VNX
    replied
    nu stiam ca s-a ieftinit in halu asta. eu mi-am facut deja programare ca il si cunosc pe unu din baietii de la foliere. dar e bine de tinut minte si de service-ul din pacurari

    Leave a comment:


  • mgmrot
    replied
    colegu, 150-2oo ron fata spate in pacurari in spate la petrom

    Leave a comment:


  • VNX
    replied
    colegii, daca vreti folii pe geamuri au astia la ager doar azi discount 200 ron pt logan. adica 225 ron fata spate.

    Leave a comment:


  • JmEk
    replied
    Momentan nimic, de maine I30 diesel negru

    Leave a comment:


  • andrEyCST
    replied
    jmek ne poti spune ce masina ti-ai luat si ce numar poarta, sa te putem saluta in continuare

    scuzati baieti pentru lipsa mea de inactivitate atat pe forum cat si pe la intalniri, serviciul..dar de miercurea viitoare, promit sa ma revansez..in rest va doresc drumuri bune si cat mai putine evenimente rutiere.

    am un prieten care si-a cumparat un kit xenon si ii bate pe faza scurta, faza lunga, iar pe faza lunga in bord, ii bate faza scurta..stiti cum e posibil asa ceva?? pe mine ma bate..
    Last edited by andrEyCST; 28 November 2013, 22:30. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • JmEk
    replied
    stimati loganisti !Dupa 5 ani frumosi , cu bune si cu rele,am decis ca drumurile noastre trebuie sa se desparta....fiecare in treaba lui , cu alte scopuri si idealuri de urmat.

    Va anunt ca de astazi , nu mai sunt posesor de logan, asa ca cei care ma stiu si vor vedea masina pe strada sa stiti ca nu mai sunt eu la volan si nu cred ca vi se va raspunde la salut.

    Leave a comment:


  • ciuciosu
    replied
    Hai care vine azi la intalnire in parcare la Mall Moldova la ora 20.00 ?

    Leave a comment:


  • ciprian_m
    replied
    frumoase lupele BAIETIII. VIN SI EU ACUSHI SA MI LE FAC SI SA LE PUNEM

    PENTRU CIUCI FELICITARI ,BRAVO ,O INVESTITIE BUNA

    Toate bune si aveti grija de voi
    Last edited by ciprian_m; 20 November 2013, 17:57. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • ciuciosu
    replied
    admisie megane

    gata si cu admisia de megane!!!
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Murder
    replied
    Lupe

    Cipriane, cu intarziere vin si pozele cu lupe, din cauza unor probleme tehnice care intre timp s-au remediat nu prea am avut timp, sa-mi zici ce parere ai.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • ciprian_m
    replied
    suna aici la numarul asta 0744818009 Bogdan si te ajuta omul
    zici ca ai numarul de la Ciprian CMC cu loganul albastru.succes

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google