Magazine De Piese Auto Din Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mr.K
    replied
    Eu unul cumpar ce-mi mai trebuie de la Bras, de langa pasarela Alexandru.
    Pana acum, la 80k, nu mi-au trebuit prea multe, masina serioasa, deh.
    Unele repere au preturi mai putin bune unde am zis, se cauta alta sursa.

    Caucioace in schimb, scumpe peste tot. Era totusi un magazin in Dacia, pe la Bicaz, pe dreapta cum vii spre Zimbru, la parterul unui bloc. Aveau preturi bune, daca voiai ceva si nu gaseai la ei, iti comandau.

    Leave a comment:


  • gold8xspeed
    replied
    Uite un raspuns!

    Salut. Daca vrei BOSCH, uita-te pe PM pe care ti l-am trimis

    Leave a comment:


  • motoprim
    replied
    Salut! Loganisti! Nu vrea sa scrie nimeni niste adrese de magazine cu preturi gustoase!

    Leave a comment:


  • bragelone
    replied
    Daca pana acum ai avut Rombat si a tinut 5 ani bateria, pentru ce vrei sa dai banii pe ceva mai "bun" ? Crezi ca Bosch sau Varta te vor tine mai mult ? E posibil sa ai "placuta" surpriza si sa te tina 2-3 ani si pe urma sa dai iar banii pe alta. Pentru Bosch incearca chiar la reprezentanta pe splai Bahlui langa service-ul AutoMayer. Spor la cumparaturi.

    Leave a comment:


  • dexterroom
    started a topic Magazine De Piese Auto Din Iasi

    Magazine De Piese Auto Din Iasi

    Salut,

    An deschis acest thread deoarece sunt inca multe persoane care nu stiu de unde sa-si cumpere piese de schimb la preturi acceptabile in Iasi. Eu sunt una dintre ele. De aceea va rog pe voi, cei cu mai multe cunostinte, sa ne impartasiti si noua cateva din magazinele din Iasi de unde ne putem aproviziona.

    De exemplu, eu caut o baterie pentru un Logan 1.4 din 2005. Pana acum 2 zile am avut un Rombat iar acum vreau sa trec pe ceva mai bun (Bosch sau Varta). As vrea sa stiu, de unde pot sa-mi iau una, fara sa-mi jupoaie si pielea de pe mine?

    Pana acum am gasit langa Flora (in Tatarasi, nu mai retin numele magazinului), cu 350 Lei Bosch Silver S4 si Bosch Silver S5 la 390 Lei. Gasesc si mai ieftin? Ca 400 Lei ma cam strang in spate.
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google