Magazine De Piese Auto Din Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cipcyp Boss
    replied
    Incearca la ,,STILAUTO,, pe Bucium,peste drum de spitalul Socola.
    Last edited by 77sky; 5 April 2015, 15:12.

    Leave a comment:


  • sorin_ush
    replied
    Salutare, are cineva idee unde as putea gasi inele de centrare pentru jante de aliaj in Iasi? De la 64 la 60.1 imi trebuie. Multumesc.

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Pai poate abia acum afli, dar o bara fata nu e ieftina, mai ales la o masina nu demult aparuta, iar la dezmembrari, slabe sanse.
    Daca vrei una de 100 de lei, il platesti pe unul sa o fure, daca o furi singur, iesi gratis cu ea.
    A se considera cele de mai sus, o gluma.

    Pe la Autocenter ce preturi erau?
    Last edited by mr.K; 22 September 2014, 21:25.

    Leave a comment:


  • jonvi
    replied
    bara fata Logan 2014

    salut
    Stie cineva de unde pot cumpara din Iasi o bara fatza la noul Logan 2014 ?
    La Bras sunt f. scumpe, 500 ron. Mersi.

    Leave a comment:


  • spyd3r
    replied
    Salut un kit de distributie pt un Logan mcv 1.5 dci 85 cp din 2008/septembrie

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    Capacele nu-s pe niveluri de echipare.
    Gasesti pe N. Iorga, dupa vulcanizari sensul spre piata Nicolina. Erau cam 38 de lei bucata. Oricum, la reprezentata sunt mai scumpe.
    Daca vrei marfa de bazar, cu 50-60 lei gasesti tot setul, nicept sa crape de la prima montare.

    Leave a comment:


  • DorianCostel
    replied
    Unde pot gasi in Iași capace de roți Logan Laureate originale?

    Leave a comment:


  • David Ciprian
    replied
    Sal Microtop.M-ar interesa si pemine niste piese mai accesibile pentru un Logan 1,4MPI fabr.2007:
    -2 Amortizoare fata
    -2Flanse amortizor fata plus 2rulmenti
    -1Capat bara stinga
    -1 schimb ulei
    Va multmesc anticipat.

    Leave a comment:


  • PYN Logan
    replied
    @Micro Top
    buna ziua...caut si eu un kit de distributie pt logan 1.4 2006 ,dar vreau unul nici prea scump(adik original),nici prea ieftin(sa ma lase-n drum)...acest kit la 178 ron care l-ai mentionat mai sus,unde se incadreaza?va multumesc si ast un raspuns cat mai repede posibil.

    Leave a comment:


  • usr1
    replied
    @Micro Top jante de tabla normale pt logan aveti? Pret?

    Leave a comment:


  • Micro Top
    replied
    Salut. Micro Top vine in ajutorul dumneavostra cu cateva promotii pentru Logan 2011:
    - Varta Blue 60 AH 297 lei; Varta Black 56 AH 196lei; Rombat Calciu 62 AH 207lei; Varta Blue 74AH 374;
    - Kit directie Logan(brate 2 buc,cap bara 2 buc, ax bielata directie 2 buc, bieleta antiruliu 2 buc + cadou ETS) 330lei; Amortizor fata Logan Monroe 115lei/spate 95 lei
    - Placute frana OE Dacia 110 lei/TRW 55 lei/Valeo 55lei
    - Kit Distributie Logan 1.4/1.6 OE 178 lei; Curea distributie Gates 46 lei; Rola distr Flenor 67 lei;
    - Rola alternator LG 1.4 Euro Ricambi 6 canale 130 lei
    - Disc frana Logan OE set 2 bucati 300 lei/ producator AM 55 lei
    - Ulei Castrol Magnatec 10w40 5L 99lei; Castrol GTX 15w40 5L 75lei; Mobil 10w40 4L 77lei, Filtru ulei Mann w75/3 15 lei/Origine 21 lei
    - Rulment fata Logan fara ABS Coram IT 55 lei/cu ABS 83 lei
    - Burduf planetara roata termoplastic Rapro 30 lei; Burduf planetara stanga CV ETS 62 lei
    - Kit ambreaj Logan 1.4 Valeo 225 lei/ Mapa 135lei.

    Leave a comment:


  • usr1
    replied
    Micro Top S.R.L

    Bd Nicolae Iorga, Nr. 1, Cod 700260

    Localitate:
    Iasi

    Judet:
    Iasi

    Telefon:
    0232/234298

    Leave a comment:


  • mr.K
    replied
    MICROTIP e pe unde, pe N. Iorga? Langa vulcanizarea aia de dupa pasaj sau spre bazar?

    Leave a comment:


  • Teddy
    replied
    Am cumparta de la BRAS, dar am gasit pe Bulevardul Nicolaie Iorga magazinul MICROTIP si sunt super multumit de preturi. Bafta

    Leave a comment:


  • marusk
    replied
    salut,in legatura cu magazinile de piese pt logan,eu unul imi iau ce imi trebuie de la bras dar mai e unul nou deschis in spate la billa,mult mai ieftin decat brasul,iti aduc piesele pe comanda

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google