Cavalerii Kronstadt-ului Si Micutii Lor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sebi8ta
    replied
    Dupa cum am stabilit maine la ora 09:00 plecam la copilasi ...impreuna cu Mos Craciun...l-am gasit ratacit saracul pe drum ...dezorientat..nestiind pe ce drum sa apuce ....asa ca prin bunavointa sponsoriilor si cavalerilor si domnitelor din cetatea Kronstadt ,l-am racolat pe mosu si il ducem la copilasii de la "Floarea de Colt".Speram sa putem face o surpriza placuta.

    Leave a comment:


  • Sparky
    replied
    si inca o aparitie in presa pentru noi...bravo noua, tuturor!!!

    Leave a comment:


  • sebi8ta
    replied
    Multumim ptr.felicitari si incurajarile primite ,iata ca se poate face o fapta buna si cu putin,cel mai important este ca am reusit sa aducem un zambet unor copii care au nevoie sa fie iubiti.Orice copil isi doreste mai mult decat orice, sa primeasca un dar din partea parintilor. Copiii orfani, insa, nu mai au parinti. Aproape zadarnic viseaza la un trening, un penar, creioane,role ...sau chiar la o bicicleta. Nu inseamna ca daca esti orfan, nu mai ai dorinte ori vise indraznete. A-ti dori e ceva ce nu poti alege... pur si simplu dorinta se naste acolo, in interiorul tau.... si apoi se manifesta, fie ca acel copil are sanse sau nu sa obtina acel dar. Oare cate dorinte neimplinite si deznadejdi au strans acesti copii, in inima lor, sperand ca va fi altfel? Nu facem decat sa ne deprimam daca ne gandim la asta, asa ca mai bine sa ne gandim la bucuria lor visele lor, cand in sfarsit poate cu ajutorul nostru vor primi ce isi doresc. Depinde de noi sa schimbam lucrurile.

    Leave a comment:


  • waderus
    replied
    Felicitari pentru gestul facut si imi pare rau ca nu am putut ajunge.

    Leave a comment:


  • Mr.Sebi
    replied
    remarcabil. impulsionat de acest gest frumos am hotarat ca de sarbatori sa donez si eu din hainele si jucariile copiilor mei unor copii de la un centru de plasament din piatra neamt si sper ca actiunea voastra sa fie apreciata si de altii ce va vor urma exemplul. felicitari

    Leave a comment:


  • vyp75
    replied
    bravo, sa o tineti tot asa, nimic nu e mai frumos decat un cadou si un zambet sincer.
    sper sa reusiti sa aduceti cat mai multa bucurie in inimile copiilor, ei saraci nu au nici o vina.

    Leave a comment:


  • catalinnyk
    replied
    Felicitari si sper sa fie un exemplu pt toti

    Leave a comment:


  • florinc_99
    replied
    multumim nenea Sparky de poze

    Leave a comment:


  • Sparky
    replied
    Dupa cum am promis, va dau si link-urile catre pozele de ieri.




    Vizionare placuta va doresc si dati si voi un "Add as friend" la profilul Logan Club Kronstadt.

    Leave a comment:


  • SSG
    replied
    Foarte frumos cavaleri si imi pare rau ca nu am putut veni

    Leave a comment:


  • cos_min_i
    replied
    Felicitari si sper sa fie un exemplu de urmat si de restul !

    Leave a comment:


  • mumus
    replied
    Felicitari ! Jos palaria ptr gestul vostru. pe viitor anuntati-va intentiile, mai caut si eu haine ce sunt ok dar mi-au ramas mici... banuiesc ca sunt si copii spre 18 ani...(eu nu am haine de copii mici...copilul meu se va naste in curand...deci inca nu am nimic de donat )

    Leave a comment:


  • gabibv
    replied
    Bravo mai baieti si fete foarte buna ideea felicitari inca o data.

    Leave a comment:


  • SseanN
    replied
    ...Felicitariiiiii tuturor....

    Leave a comment:


  • Nicosianu
    replied
    >>>>

    O idee extraordinar de buna.
    Felicitari tuturor celor care au fost implicati in acest proect. Bravo si succes in continuare.

    "Omenia este mai presus de orice"

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google