Cavalerii Kronstadt-ului Si Micutii Lor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • stresu
    replied
    Felicitari cavaleri si domnite pentru actiunea realizata cu succes. Imi pare rau ca nu am putut fi alaturi de voi, dar astept pozele si miercuri la intalnire, povestile. O saptamana minunata va doresc.

    Leave a comment:


  • mikyffr
    replied
    Fara unire si intelegere nu am fii reusit! Va multumesc si eu pentru ajutorul care mi l-ati oferit pentru actiunea splendida si de ne uitat! Cand va gandititi ca noi ne plangem ca nu avem bani sa iesim in oras sau sa ne facem mofturille!!
    Am dat dovada de super gasca!

    Leave a comment:


  • ice
    replied
    Felicitari pentru acest frumos gest
    OMENIA INAINTE DE TOATE

    Leave a comment:


  • Sparky
    started a topic Cavalerii Kronstadt-ului Si Micutii Lor

    Cavalerii Kronstadt-ului Si Micutii Lor

    "O inima indragostita de frumos, nu moare niciodata". Asa scria pe un panou din caminul de copii de la casa de copii "Floare de Colt" din Fagarash. Un lucru foarte adevarat, de altfel.

    Am deschis acet thread pentru a avea un loc unde sa discutam si sa impartasim trairi, sentimente, idei si planuri de viitor legate de micutii "nostrii", copilasii pe care "i-am luat", cu totii, astazi in grija.

    Astazi, 6.11.2011, i-am vazut pentru prima oara, le-am facut o mica petrecere, in care ei au fost in centrul atentiei si, de asemenea, le-am dus niste lucrusoare, pe care, cu siguranta, le vor folosi cu placere.

    As dori sa multumesc, pe aceasta cale, tuturor celor care ne-au fost alaturi si ne-au ajutat sa aducem un zambet pe buzele unor copii, care nu zambesc atat de des cum ar trebui. Dintre acestia, as dori sa amintesc: UNIOR TEPID, Zana Cory si zanele ei "jucause", Pizza Blue Viking, SC Sabbia SRL, Primaria Municipiului Fagaras, Cofetarie - Patiserie SARAY, SC Pake SRL.

    Dar, sa nu uitam ceea ce este cel mai important. Si anume, "gasca de nebuni", care a transformat o simpla idee, o vorba aruncata la o intalnire, intr-un adevarat eveniment. Dupa cum ne-au spus si copiii, "Multumim, LOGAN CLUB KRONSTADT" pentru tot ce ati facut astazi. De asemenea , as dori sa le multumesc tuturor membrilor pentru eforturile depuse, dar si prietenilor lor, care ne-au ajutat cu hainutze si jucarii.

    Felicitari, dragilor. Impreuna am reusit sa facem, poate, unul dintre cele mai frumoase cadouri din vietile nostre. Dovada acestui fapt, stau zambetele copiilor de astazi. Speram ca si pe viitor sa facem cat mai multe actiuni de acest gen pentru ca rasplata e imensa si minunata pentru ca nu e materiala.

    Va multumesc in numele meu, dar mai ales al copiilor, pentru toate eforturile voastre!!!

    P.S. Pozele urmeaza maine.
    Last edited by Sparky; 7 November 2011, 01:07.
Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google