Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Te asteptam domnule
    De livrat se livreaza ph2...Nu stiu daca si cu gpl

    Comment


    • Garib1973 te asteptam cu cea mai mare placere sa vi pe la noi.....In legatura cu ph2 sar putea sa aibe dreptate TWeetY nu sunt sigur daca a inceput sa puna GPL pe PH2 dar eu unul zic de ce nu ar pune ca tot acelas logan este, si mai mult ca sigur cred ca echipeaza si PH2 cu GPL....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Rectificare:
        Masina e comandata si platita de pe 22 iulie, e modelul Laureate GPL (+oferta ABS) si am mai pus optional doar culoarea..9780 Euro... Cei de la IATSA mi-au spus ca vine de pe 9 sept dar nu stiam daca au inceput si sa livreze Dacia dupa remontul de august, ca mi s-au lungit urechile asteptand...
        Sigur va fac o vizita...

        Laureate Ph2 GPL + ABS
        Last edited by KaTaLyn; 22 August 2008, 14:05.
        AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

        Comment


        • Garib vezi ca ai 10 minute la dispozitie sa dai "edit" postului tau...Nu mai posta consecutiv!

          Comment


          • E si el la inceput TWeetY, ai rabdare si cu el ca asa este la inceput....
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Ktl...Nu e nimic rau in faptul ca ii spunem cum e corect sa posteze, nu are de ce sa se supere...Toti am trecut prin asta

              Comment


              • Si aseara la intalnire cum a fost....Nu ati facut si voi niste poze sa le vedem si noi, sau nu ai fost?!
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • care naiba intalnire???
                  Eu m-am intalnit cu colegele de serviciu la o bere...

                  Comment


                  • Ma gandeam ca ai fost si tu aseara la intalnire cu baieti, eu unul nu am putut ca eram de servici.
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • A fost o intalnire mica la IRN, am fost eu ,ABY si LCA la un pahar de vorba si cateva antrenamente...

                      Comment


                      • A fost intalnire???
                        Ati facut-o in secret ma?

                        Comment


                        • N-a fost intalnire. Pur si simplu am zis sa iesim si noi pe afara la o barfa. Eu cu Aby am fost acolo seara de seara. Numai ca a fost si Al3x de data asta
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • Originally posted by TWeetY View Post
                            A fost intalnire???
                            Ati facut-o in secret ma?
                            am dat mesaje pe telefon si lui Catalin si lui AIC sa vina dar erau la munca.
                            Nr tau de telefon nu il am ca iti dadeam si tie mesaj..

                            Comment


                            • Nicio problema alex...E orasu' mic si ne intalnim si fara sa vrem

                              Comment


                              • Imi cer scuze daca am gresit cu ceva...Nu m-am suparat )
                                O sa invat si nu voi mai face greseli...
                                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google