Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce sa las ma TWeetY?
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • nimic ma, mai glumim si noi...

      Comment


      • Vezi ma daca TWeetY iti arde de glume si razi de alti iar cel de sus te vede nu doarme si iti mai da cate una( a fost o gluma ) si cat e de mare amenda?....
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • 50 roni in 48 de ore...I-am lasat unui prieten bani sa mi-o plateasca maine

          Comment


          • Tweety sa nu uiti sa-mi aduci si mie plasa daca ai terminat
            Duminica la 19
            Last edited by KaTaLyn; 28 August 2008, 16:23.

            Comment


            • Baieti Duminica 31 august Intalnire Logan Club Mioveni ora 19 Bemo....
              Care e disponibil si are marea placere sa vina la intalnire sa se treaca pe lista....

              1.KaTaLyn
              2...........
              3...........
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • KTL nu mai e nevoie de lista daca avem poll-ul
                VLS nu am luat plasa

                Comment


                • TWeetY pai atunci daca nu mai e nevoie de lista actualizeaza si mie lista (Poll) ca sa votam acolo.....Ca vad ca e pus degeaba si nu se actualizeaza....
                  Last edited by KaTaLyn; 28 August 2008, 17:14.
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Eu am ceva probleme, o buna bucata de vreme nu voi mai putea venii la intalniri imi pare rau ! Vorbim cand imi rezolv problemele ! Numai bine
                    http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                    Comment


                    • KTL resetarea poll-ului o face supermoderatorul andrei

                      Comment


                      • Pai si de ce nu-l reseteaza poll-ul TWeetY.....Dupa fiecare intalnire de duminica.....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • Off...Nu stiu mai KTL...Omu' asa a zis, ca se va ocupa el de resetarea poll-ului.
                          Da-i si tu un report sau un pm
                          Maniak, nu vreau sa fiu indiscret, dar care naiba sunt problemele care te tin departe de noi?

                          Comment


                          • Tweety mai bine las-o asha !
                            http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                            Comment


                            • Baieti s-ar putea sa va calc si eu duminica 25-30 de minute, vreau sa imi spuna si mie cineva sigur cum fac si eu a doua cheie si cat ma costa ca am nevoie neaparat. Astept raspunsul baieti. Va multumesc!
                              Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                              Comment


                              • TWeetY cand poate sa vina Maniak vine, o fi avand si el problemele lui personale si trebuie sa-l intelegem...

                                CYP eu stiu un singur centru de asta de facut chei, e in Pitesti pe Craiovei pe langa discoteca insomnia, incerca acolo si vezi daca te poate rezolva cu ceva....
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google