Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Al3x View Post
    Da ar fi frumos daca ne-ar ajuta un moderator sa facem un vot ceva sa alegem organizatoru
    asta vorbiti voi la intalniri...si hotarati ...ca va cunoasteti mai bine...cine vrea si poate sa se ocupe de organizat...
    P.S. la "BIK" jantele sunt pe 17"?
    Last edited by Cristi_Xp; 9 March 2008, 18:14.
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • Originally posted by Cristi_Xp View Post
      asta vorbiti voi la intalniri...si hotarati ...ca va cunoasteti mai bine...cine vrea si poate sa se ocupe de organizat...
      P.S. la "BIK" jantele sunt pe 17"?
      da Crisiti sunt pe 17'

      Comment


      • La noi ca la nimeni. Nu se ia politia de noi, dar se baga in seama angajatii de la paza de la Uzina
        zoom-zoom

        Comment


        • Apropo,la FXU jantele nu va plac????
          sigpic

          Comment


          • Nu le-am vazut dar am inteles ca sunt sooper

            Comment


            • Imi cer scuze ca nu am ajuns nici ieri insa voi incerca sa ajung la uzina Duminica viitoare.
              Sper ca voi fi absorbit repede in grupul vostru

              Comment


              • Da intradevar FXU are niste genti super si il aranjeaza altfel loganul, si se merita bani care ia dat pe ele, dar cu timpul o sa-i termine mecanica mai ales pe fata si mai ales la cum merge cu ea (eu unul il stiu cum merge cu golanul) e bine ca nu are servo pe directie ci e mecanica, ca asta sar fi dus prima componenta mecanica (servo directia).....
                Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:55.
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Originally posted by ionut.delta View Post
                  Imi cer scuze ca nu am ajuns nici ieri insa voi incerca sa ajung la uzina Duminica viitoare.
                  Sper ca voi fi absorbit repede in grupul vostru
                  stai linistit ionut ca mai sunt si alte duminici ....si in orice caz cred ca o sa schimbam locul de intalnire pentru ca la uzina avem probleme cu ce-i de la paza, politia.....cred ca pe viitor o sa propunem sa ne intalnim la Bemo in parcare...
                  Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:55.
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Ar fi ok.
                    Dar sa ne anuntam din timp

                    Comment


                    • Originally posted by laur_cos View Post
                      La noi ca la nimeni. Nu se ia politia de noi, dar se baga in seama angajatii de la paza de la Uzina
                      Da asa e ...venise un mos cu 8 clase sa imi dea lucrare din integrala...)) ..nu se mai poate la uzina decat cu acceptul conducerii....data viitoare mergem la Bemo....

                      Comment


                      • Eu am ajuns pe la 16:05 la uzina..si nu am stiut ca ati plecat de acolo...data viitoare o sa fiu prezent
                        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:56.

                        Comment


                        • Chiar,ce treaba au astia de la DSG??Am lucrat si eu in uzina...Chiar asa mari scule au ajuns??Ieri ne-au zgornit de la poarta 2....


                          Nu mai scrie mirc
                          Last edited by Cristi_Xp; 10 March 2008, 16:55.
                          sigpic

                          Comment


                          • Pai ar trebui sa ne interesam daca parcarea este proprietatea Dacia sau apartine orasului.
                            Doar nu ne-au cumparat astia cu totul.
                            Eu cred ca e domeniu public si pot decat ***cenzura***
                            Last edited by Cristi_Xp; 10 March 2008, 16:57.

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google