Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am gasit de unde sa iau
    sigpic

    Comment


    • Bosketel a intrat oficial in club..

      Comment


      • Daaaa...A fost stickerit pe ploaie

        Comment


        • Ma gandeam ca pe vremea asta e forumul plin,da de unde...?Buey baietzi poate vb in leg cu C-lung si C de Arges...;)
          sigpic

          Comment


          • Misto ceasurila alea cu plasma ..... Si din cate am auzit nu sunt chear asa scumpe ... 200 ron ... Cand niste ceasuri de prestige am vazut ca costa 600-700 ron ....Merita si arata altfel bordu .....TWeetY pai la mn nu ai stat la trecere (cred ca te grabeai ...) si cu intalnirile cam greu acu a mai inceput si scoala (eu nu am carnet si masina nu o conduc fara carnet ... Ce o mai conduc pe la tara ca nu e circulat da nici pe acolo nu prea mi-o mai da ca au asfaltat mai peste tot si se merge mai repede ce sa fac eu cu 40 km/h si maxim50 km/h ?

            Comment


            • Sal baieti...Kre vreti folie LLUMAR OMOLOGATA ...Contactati-ma...Juma de pret;)
              vreau si eu plasme dastea ..Ai tu?
              Last edited by KaTaLyn; 16 September 2008, 20:50.
              sigpic kata_ionutz@yahoo.com

              Comment


              • DIA fa un topic separat in care vinzi folia llumar...E d'aia la 500 de mii omologarea?

                Comment


                • Facem rost
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Ionutz AIC View Post
                    Ma gandeam ca pe vremea asta e forumul plin,da de unde...?Buey baietzi poate vb in leg cu C-lung si C de Arges...;)
                    Salut...Care e treaba cu c-lung?
                    miine dim ma duc sa ridic si eu Loganul ph2 1.6 gpl blue electrique....A sosit dupa 2 luni fara ceva...Sper sa va fac o vizita...Dar nu cred ca duminica acu ca o sa fiu plecat...O sa pun poza cu masina si vb...
                    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                    Comment


                    • Salutare baieti.....Frumoasa intalnire chiar daca a fost cam urat afara a iesit bine si ma bucur pentru Bosketel ca a fost stickerit si cred ca merita de mult asta..

                      Baz & DIA data viitoare postati la Discuti generale asa ceva, adica in legatura cu plasme de ceasuri sau folie omologata sau ce vreti voi sa postati dar nu aici....
                      Last edited by KaTaLyn; 16 September 2008, 20:54.
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Originally posted by garib1973 View Post
                        Salut...Care e treaba cu c-lung?
                        miine dim ma duc sa ridic si eu Loganul ph2 1.6 gpl blue electrique....A sosit dupa 2 luni fara ceva...Sper sa va fac o vizita...Dar nu cred ca duminica acu ca o sa fiu plecat...O sa pun poza cu masina si vb...
                        Pai si nu treci pe la noi maine sa ne-o prezinti

                        Comment


                        • Salutare baieti. Va rugasem sa fie o intalnire sambata sa ne vedem, din pacate mi s-a bulit cutia si nu am cum sa o repar si oricum o sa o vand cat mai curand.
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • Poti sa vi si fara masina...
                            Daca mai intra si organizatorul si stabileste o ora pentru Sambata ar fi ok, daca nu da si tu un telefon si iesim la o bere.

                            Comment


                            • Nu stiu ce sa zic. Daca are unu buna-vointa sa vina sa ma ia vin. Aveti idee cam cati bani as lua pe ea daca o vand?
                              zoom-zoom

                              Comment


                              • Salut la toata lumea
                                MotorSport pentru 402ml.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google