Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by danni View Post
    Pe 28.gata vin pana atunci o modific eu.adica niste tobe+catalizator si un filtru.poate o resoftare ajung toate astea.sper sa ajung dum la 3 daca nu ne vedem seara la finante.bafta si hai cu un legal racing si in mioveni.
    iti dau un sfat, daca vrei sa faci ceva bun, incearca sa iei catalizator sport, ca nu prea e bine pentru motor sa mergi fara....Daca faci tot ce ti-ai propus il faci pe la 130 cp si o sa cam arzi destui
    zoom-zoom

    Comment


    • E foarte frumos loganul acela cu BOG dar parca a fost si el la intalnirile de la poarta 3?
      sigpic

      Comment


      • Sincer nu stiu pentru ca eu nu am fost dar m-a impresionat placut ieri.
        Cat sa coste toata minunatia aia?

        Comment


        • 21 de milioane e tot kitu de la PILOT :bari, praguri, evazari , eleron de luneta, eleron

          Comment


          • Laur_cos. nu o fac masina sa ma dau cu ea ca in timp o pun pe butuci naiba. ma intai saptamana viitoare schimb tot traseul. nu bag banii in kit-uri bari si praguri, dau in ceva vreodata sau ma loveste cineva si sau dus naiba apoi.casco nu asigura ce cumperi tu apoi asa ca....
            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:14.

            Comment


            • Tuningul se asigura separat pe casco.asa poti pune ce vrei si asigura casco...contra cost
              sigpic........restul e NoSpeedLimit

              Comment


              • Asa stiam si eu.am intrebat la omniasig si nu se poate pentru ca masina e pe credit auto si cat am contract cu ei nu pot adauga.poate la alta firma sa faci casco.

                Comment


                • Si maine la ora 3 la bemo,a ramas nu?
                  sigpic

                  Comment


                  • De data asta o sa fac tot posibilul sa ajung.
                    O sa par neserios daca nici acum nu vin.
                    Cam ce se intampla acolo?
                    Ce discutati?
                    Cum ii primiti pe cei noi?

                    Comment


                    • Da tot la ora 3 a ramas...Ionut TWY intalnirea e ca si cum a fost in prima zi de liceu ...nu cunosteai prea multi..:P ...ne vom cunoaste repede..
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:14.

                      Comment


                      • Pai sunt sigur ca ne mai cunoastem cativa.
                        Orasul e atat de mic incat e imposibil sa nu ne mai fi intalnit macar odata

                        Comment


                        • Originally posted by Al3x View Post
                          21 de milioane e tot kitu de la PILOT :bari, praguri, evazari , eleron de luneta, eleron
                          Crezi ca astia de la Pilot accepta si rate?
                          Attached Files

                          Comment


                          • Nu stiu daca accepta si rate intereseazate si tu asta e site-ul lor www.pilotauto.ro

                            Comment


                            • Originally posted by Al3x View Post
                              Care vreti stikere cu Logan Club sa luati legatura cu mine (Adi MCA) ca au sosit;)
                              Sa imi opresti si mie un Sticker, sper sa ajung maine
                              Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                              Comment


                              • Imi pare rau dar astazi nu cred ca ajung baieti...
                                Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:15.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google