Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dute cu ia la RAR sa vezi ce zic si ei...............dar sa te duci fara masina cati ia talonu
    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:18.
    sigpic

    Comment


    • Ok o sa verific

      Comment


      • Frate sa nu te superi pe mine dar incerc sa te ajut ............ am eu un tovaras care lucreaza la uzina cu mine si ia luat talonu , au vrut sa-i faca si dosar penal ..............are actipilde cu RAR intre folie si geam lip ............ asa am zis si eu ca e bun dar nu e deloc bun
        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:19.
        sigpic

        Comment


        • Si are si un certificat albastru?
          Nu ma supar stai linistit

          Comment


          • Avea detoate
            sigpic

            Comment


            • IINCLUSIV CERTIFICATUL ALBASTRU RAR??
              CAT DADUSE PE EA?
              Ce anume de toate avea?

              Comment


              • A dat 100 RON pe autorizatie si le avea toate actele .......... dar aia ia zis ca nu sunt bune..........atata stiu
                sigpic

                Comment


                • Pai un certificat aprobat de RAR cum sa spuna RAR ca nu e bun?

                  Comment


                  • Hai ca ma bag si eu in discutie......:P...am mai discutat pe tema cu omologarea la folie de la Panoramic,sau alte parti... Sunt discutii mari intre persoanele cu LLumar si ce-a la 1 mil ...cel mai bine merge-ti in RAR si intreba-ti daca e omologata sau este doar un certificat de comercializare ...pana atunci nu da-ti actele la nici un militian...;)
                    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:20.

                    Comment


                    • Ai dreptate insa daca pe certificat este mentionat "omologat RAR" nu cred ca pot spune ca nu e ok din moment ce acolo si-au dat acordul

                      Comment


                      • Si eu pot sa fac pe calculator omologari ..........dar e riscul tau daca te prinde
                        sigpic

                        Comment


                        • Chiar te rog sa incerci.
                          Fa una si pune-o sa vedem

                          Comment


                          • Damio pe a ta si se rezolva ............ frate in ziua de astazi se fac multe
                            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:21.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma scuza-ti ca ma bag dar daca am inteles bine incadrarea la penal vroiau sa o faca pentru ca ar fi falsa omologarea RAR(adica fals de acte). Altfel e cam ciudat: dosar penal pentru folie neomologata(dupa cum sustin ei nu eu).
                              Cel mai lent 1,6 8v

                              Comment


                              • Da omologare falsa ............. nu ca nu are omologare la folie , aici iti da amenda sau te pune sa o dai jos
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google