Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut! Duminica asta(18mai) nu pot sa vin...am un majorat sambata si nu stiu cum ma trezesc...pare rau!..mai vb
    sigpic kata_ionutz@yahoo.com

    Comment


    • Originally posted by Al3x View Post
      De azi aveti un nou sofer printre voi
      felicitari pt permis...nu stiu cum o sa te descurci cu fratito..acum sa vezi cearta dracu pe masina...!!!
      sigpic kata_ionutz@yahoo.com

      Comment


      • Originally posted by 66CYP View Post
        TWY cat te-a costat sa faci cheia la masina si intereseaza-te daca lucreaza si duminica si cat dureaza? Ca vreau sa fac si eu a doua cheie cu butoane.eu am o cheie dar nu stiu daca e codata dar daca e nevoie de alta ma serveste LCA Mersi!!
        CYP pe me m-a costat 25RON cu ( cheia mea) si 50ron cu a lui..
        sigpic kata_ionutz@yahoo.com

        Comment


        • Originally posted by Razvan_DUB View Post
          haideti ca incerc si eu sa ajung, sper sa nu deranjez
          Razvan nu ai cum sa ne deranjezi, asta e o prostie spuse de tine si nu cred ca ti-a zis cineva date mai incolo, din contra ne bucuram sa fim cati mai multi la intalnire ....
          Originally posted by Al3x View Post
          De azi aveti un nou sofer printre voi
          Alex felicitari ......si ai grija de el ca, cum la-i luat asa poti sa-l pierzi...doamne fereste eu nu iti doresc asta, ci din contra eu iti doresc sa te bucuri de el cat mai mult si fara incidente neplacute...
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • Sa va readuc aminte ca Duminica 25 mai, merem in vizita la baieti de la Brasov sa vedem cu ce golanuri se lauda ei si sa facem poate si un schimb de experienta adica discuti nu liniute....
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Sambata viitoare are un var primar nunta la TIM...daca nu o sa mai dorm plecam direct la munte si dorm in masina kata.

              Comment


              • Originally posted by Ionut TWY View Post
                Sambata viitoare are un var primar nunta la TIM...daca nu o sa mai dorm plecam direct la munte si dorm in masina kata.
                Pe 25 toata lumea merge ...intalnire generala ...nu scapa nimeni !! Si eu am seara un majorat ...dar vin de stiu ca sunt mort de beat

                Comment


                • Originally posted by Ionut TWY View Post
                  Sambata viitoare are un var primar nunta la TIM...daca nu o sa mai dorm plecam direct la munte si dorm in masina kata.
                  te asteptam la tm , da-mi un PM cu numaru de telefon si cand vin bem un citro
                  numa bine
                  Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                  Comment


                  • Baieti, va rog sa ma invoiti si pe mine astazi, trebuie sa plec mai devreme la bucuresti. sa aveti distractie placuta si ne vedem duminica viitoare. va salut!

                    Comment


                    • Originally posted by Lucianitos View Post
                      te asteptam la tm , da-mi un PM cu numaru de telefon si cand vin bem un citro
                      numa bine
                      Tim e un club-restaurant la noi in Mioveni ....stai linistit ca cred ca daca ar fi avut nunta la timisoara nu cred ca ar fi venit tocmai pana acolo, poate ptr o ruda importanta, cred....
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Aaaaaaaaaaaaa , pai nu am stiut
                        Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                        Comment


                        • Azi nu am ajuns, am fost super obosit. Nu vad nici o poza de la intalnirea de azi, impresii, nimic. E rau fara Al3x ca organizator. Sa speram ca se va razgandi intr-un final.
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • Pai ce a patit al3x mah?
                            Nu ne spune nimic si noua?

                            Comment


                            • Va spun decat ca NU o sa mai vin la intalniri o sa vina decat fratimio...

                              Comment


                              • Si organizator cine o sa fie, fratito?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google