Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut la toti loganistii din Mioveni.La ce ora vreti sa ne intalnim la Brasov ca noi intalnirile le avem de la ora 16" in fiecare Duminica dar de data asta trebuie sa vedem la cat ajugenti voi aici ca sa stim la ce ora ne intalnim.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • ...Tinand cont ca noi o sa plecam pe la ora 9:30 din Mioveni cred ca o sa ajungem la voi pe la ora 12 ...13 cu aproximatie.....Rugamintea mea este ca cineva dintre voi (o singura persoana cu masina) sa ne astepte la intrare in Brasov ca sa nu stam sa ne cautam uni pe alti....Cel mai bine ar fi sa avem un nr de tel de la voi si daca e trimiteti-mi un msg privat si va contactez eu personal....
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Originally posted by ana_cip2000 View Post
        As vrea sa vin si eu cu voi.Ma primiti?
        Poi chiar ai fii bine venit daca vrei sa faci plimbarea asta ..Ce zici vii?

        Comment


        • 0749 121 667 dorutz .....Eu sunt din bran .....Cand sunteti pe serpentine spre moieciu dati un telefon si va astept .... mai vorbim sambata
          sigpic

          Comment


          • Ana_Cip am fi bucurosi sa vi cu noi....Ai nr meu si borbim despre asta.

            Comment


            • Originally posted by dorutz View Post
              0749 121 667 dorutz .....Eu sunt din bran .....Cand sunteti pe serpentine spre moieciu dati un telefon si va astept .... mai vorbim sambata
              bine dorutz o sa te sun eu sambata sa vorbim....
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • Salut,avem si gratar dar daca vreti luati si voi unul ca nu se stie care cum o sa aducem,o sa vorbim maine(sambata) pe forum cu toti si vedem cum facem .Pe la ora 20" ar fii cel mai bine sa fim toti pe forum,ca sa stabilim si ora de intalnire exacta.
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • Originally posted by sebi8ta View Post
                  Salut,avem si gratar dar daca vreti luati si voi unul ca nu se stie care cum o sa aducem,o sa vorbim maine(sambata) pe forum cu toti si vedem cum facem .Pe la ora 20" ar fii cel mai bine sa fim toti pe forum,ca sa stabilim si ora de intalnire exacta.
                  Eu nu o sa pot intra pe la 8 ...Dar maine dimineata pentru toata lumea la ora 9 intalnirea in peco...Si zic ca cel mai bine sa ne astepte cineva la ora 12 la Bran..(parerea mea )

                  Comment


                  • Deci eu sunt din bran ... ( 0749 121 667 ) .....Cand coborati serpentinele spre moieciu dati un telefon ...Eu o sa va zic unde va astept
                    sigpic

                    Comment


                    • hai baeti ca vin si eu.

                      Comment


                      • Va asteptam maine.Grija la volan
                        sigpic........restul e NoSpeedLimit

                        Comment


                        • Cati veniti maine si cu cate masini
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • Eu s-ar putea sa zic pas nu stiu exact !
                            http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                            Comment


                            • Ma asteapta si pe mine cineva la intrare in Brasov dinspre Sinaia?.

                              Comment


                              • Fratilor,vreun kit de tuning de solenza de unde credeti ca as putea face rost?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google