Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poate venim sambata viitoare la voi, s-a discutat in mare la noi la intalnire
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • Sal logan club mioveni.
      ma poate ajuta cumva vreun baiat de pe acolo cu un ornament calandru de prestige?Ala de vine deasupra v-ului cromat si are triunghiuri pe el?.Daca da dati-mi un pm,va rog si la ce pret ar fi?
      To be or not to be....???

      Comment


      • logan 1,4 mpi-pitesti

        Salutare! Sper ca am postat unde trebuie..Daca se poate pentru inceput, as vrea sa particip si eu la intalnirile voastre,de preferat cele din pitesti sau mioveni deocamdata,dar nu stiu inca cu cine tre sa iau legatura..Poate ma ajutati si pe mine adi-pitesti ,logan 1,4 mpi, gri platine, merci

        Comment


        • Originally posted by felixb View Post
          Poate venim sambata viitoare la voi, s-a discutat in mare la noi la intalnire
          Vorbesti serios? Daca vi la intalnire o sa las tot ce aveam de facut pentru sambata si o sa vin la intalnire ca vreau sa vad za best logan dci
          Last edited by laur_cos; 31 May 2008, 23:01.
          zoom-zoom

          Comment


          • Originally posted by felixb View Post
            Poate venim sambata viitoare la voi, s-a discutat in mare la noi la intalnire
            Poi cum facem ?

            Comment


            • Originally posted by aditaif View Post
              Salutare! Sper ca am postat unde trebuie..Daca se poate pentru inceput, as vrea sa particip si eu la intalnirile voastre,de preferat cele din pitesti sau mioveni deocamdata,dar nu stiu inca cu cine tre sa iau legatura..Poate ma ajutati si pe mine adi-pitesti ,logan 1,4 mpi, gri platine, merci
              Uite vin-o astazi la ora 3 la Bemo in parcare la Mioveni ...Te asteptam noi !! Esti bine venit

              Comment


              • Felix stabiliti data.. Poate venim si noi si facem una mai mare..
                sigpic

                Comment


                • Perfect baieti
                  Sunteti invitatii nostri...

                  Comment


                  • Va asteptam
                    http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                    Comment


                    • Originally posted by unknown View Post
                      Felix stabiliti data.. Poate venim si noi si facem una mai mare..
                      ...Astazi discutam cum facem

                      Comment


                      • Originally posted by ABY View Post
                        In seara asta revin si eu ....Scuza-ti-mi absenta , eu zic o chestie clara ....Alex maine la ora 3 la Bemo, TWY in seara asta poate beau si eu cu voi .. ...Si KTeL vrei box..Deci in seara asta sa bem cat ne tine burta si capu' ..Salutarile mele pentru GOLANI
                        Si ne-am baut aby?
                        Am baut cu maniak si cu bazz...
                        Suntem cam daramati acum...

                        Comment


                        • au capul meu
                          http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                          Comment


                          • E greu capu' ) ...Si la mine un pic

                            Comment


                            • ((= pai de unde ma ca nu ne-ai onorat cu prezenta permanent?
                              Ai fost numai in trecere

                              Comment


                              • Originally posted by TWeetY View Post
                                ((= pai de unde ma ca nu ne-ai onorat cu prezenta permanent?
                                Ai fost numai in trecere
                                Am fost sa pierd banii la ruleta...( xxxx xx x x x )

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google