Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Frate Panoramicul e restaurantul.Langa Panoramic sunt unii cu niste cauciucuri scoase pe trotuar.
    Cum dau si eu de prietenul tau?

    Comment


    • Intradevar e si un restaurant.Acolo e si un magazin de piese auto.cu jenti in geam.Intra acolo si intreaba de folie omologata.Are de la 3M si costa 180 ro./m si un alt tip de folie la 100 ron 6m.Credema ca nu vorbesc prostiii
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:44.

      Comment


      • Intradevar e si un restaurant.Acolo e si un magazin de piese auto.K jenti in geam.Intra acolo si intreaba de folie omologata.Are de la 3M si costa 180 ro./m si un alt tip de folie la 100 ron 6m.

        Comment


        • Ati propus un organizator ?
          Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

          Comment


          • Scuze ca am postat de 2 ori.

            Comment


            • Originally posted by Cristi_Xp View Post
              Ati propus un organizator ?
              pai daca nu vrea nimeni sa fie organizator o sa fiu eu daca nu se supara lumea

              Comment


              • Eu il propun pe Alex ca organizator,si parca topicul acesta era numai pentru intalniri, pentru restu de discutii avem topic cu "Discutii generale".
                zoom-zoom

                Comment


                • Merci mult si bafta!
                  Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:44.

                  Comment


                  • Cei din Mioveni rugam frumos un moderator sa faca un fel de vot ca sa ne alegem organizatorul. Cei care vor "sa isi depuna candidatura" sa se anunte. Pana acum decat Al3x s-a anuntat si e singuru care merita sa fie(parerea mea)
                    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:45.
                    zoom-zoom

                    Comment


                    • Originally posted by ionut.delta View Post
                      E mult frate 200. Pot sa iau omologarea din magazin de piese si sa folosesc ce folie vreau eu.
                      Merco oricum.
                      Trebuia sa incerci si tu ...
                      Salut...eu zic ca nu e mult,pentru ca LLumar-ul este singura firma de folie care omologheaza si are reprezentanta in Pitesti,iar folia 3M este omologata atunci cand este pusa de o firma cu licenta in aplicarea de autocolante sau folie.....(cam acelas lucru la bani)..sincer sa fiu merita banii....si porcaria aia de folie la 1 mil, 6 m nu e omologata de RAR...garantez chestia asta...pana la urma..ilegal sau legal ...tot mai frumos e cu folie.
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:46.

                      Comment


                      • Originally posted by laur_cos View Post
                        Cei din Mioveni rugam frumos un moderator sa faca un fel de vot ca sa ne alegem organizatorul. Cei care vor "sa isi depuna candidatura" sa se anunte. Pana acum decat Al3x s-a anuntat si e singuru care merita sa fie(parerea mea hic!)
                        Care plateste....facem rost de voturi sa ia candidatura..:P )....Buna treaba Cosmin...sa votam fratior...dar femeile au drept de vot ??

                        Comment


                        • Bai frate cum dau de voi sa ma rezolvati si pe mine cu folia asta?
                          vad ca toti aveti pareri insa chiar stiti ceea ce postati aici sau...pierdem vremea?
                          Si pana la urma ce ne pot face gaborii daca nu e omologata folia?
                          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:47.

                          Comment


                          • Iti ia talonu si vreo 2.5-3 mil amenda...
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • Si imi inapoiaza talonu' decat daca o dau jos?

                              Comment


                              • Trebuie sa te duci la RAR cu masina, sa-ti dea dovada ca ai dat folia jos si pe urma te duci la politie sa-ti dea certificatul.
                                Am uitat: trebuie sa mai dai si pe acolo ceva bani, alergatura.....
                                Last edited by laur_cos; 7 March 2008, 20:17.
                                zoom-zoom

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google