Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by laur_cos View Post
    Cei din Mioveni rugam frumos un moderator sa faca un fel de vot ca sa ne alegem organizatorul. Cei care vor "sa isi depuna candidatura" sa se anunte. Pana acum decat Al3x s-a anuntat si e singuru care merita sa fie(parerea mea hic!)
    Da ar fi frumos daca ne-ar ajuta un moderator sa facem un vot ceva sa alegem organizatoru

    Comment


    • omologata sau Neomologata???

      Originally posted by ABY View Post
      Salut...eu zic k nu e mult,pentru k LLumar-ul este singura firma de folie care omologheaza si are reprezentanta in Pitesti,iar folia 3M este omologata atunci knd este pusa de o firma cu liceenta in aplicarea de autocolante sau folie.....(km acelas lucru la bani)..sincer sa fiu merita banii....si porcaria aia de folie la 1 mil, 6 m nu e omologata de RAR...garantez chestia asta...pana la urma..ilegal sau legal ...tot mai frumos e cu folie.
      Salut, de unde stii ca folia respectiva nu e omologata?? Am cumparat azi si mi-a dat si abtipildele(3) pt luneta si usi spate plus un certificat care pare cat de cat valabil, nici mie nu imi venea sa cred dar daca m-ar opri Politia si mi-ar da amenda ceva, cred ca adica nu cred SIGUR ma duc la ei si le dau cu folia peste nas, pt ca ei mi-au garantat ca nu sunt probleme.acu sa vedem.
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:48.
      Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

      Comment


      • Scrie clar ca omologarea se da doar in cazul in care folia este montata intr-o unitate autorizata
        Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

        Comment


        • ABY.fratele meu dau pariu cu tine.pui tu masina ta eu pe a mea si iti demonstrez ca foliile alea la un 100 ron sunt omologate rar.
          am de la rar copie dupa licenta oferita de catre rar firmei sa vanda folia si un alt certificat de conformitate(pe langa cel care mi la dat firma la folie). dar in ele spune clar ca nu am voie sa le aplic pe geamurile din fata.
          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:49.

          Comment


          • Dar timbre RAR ai pe geam? Ca daca te uiti la foliile llumar seria de pe omologare apare si pe timbrele acelea.
            zoom-zoom

            Comment


            • Pe trimbre scrie numarul de inregistrare a firmei respective la rar.(sunt agreate de rar.stai linistit.)

              Comment


              • Bai golanilor vad ca va cam faceti de cap pe aici si a inceput sa-mi placase vede ca nu am mai intrat....alex .....propunem organizator de intalniri....mmmm m-ar tenta si pe mine dar las la aprecierea vostra .........urez bun venit si bine vam gasit, noilor membrii care au intrat in LoganClub Mioveni: dani, ionut si CIP...bafta...
                Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:50.
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Originally posted by ionut.delta View Post
                  Si imi inapoiaza talonu' decat daca o dau jos?
                  Cel mai bine vi duminica la ora 3 , la uzina la poarta 3 si ne gasesti acolo...vorbim cum sa te ajutam si pe tine cu folia...gasim noi o solutie buna.......
                  Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:51.

                  Comment


                  • Si daca vremea e urata va mai intalniti?Sa stiu.

                    Comment


                    • Originally posted by danni View Post
                      ABY.fratele meu dau pariu cu tine.pui tu masina ta ei eu pe a mea si iti demonstrez ca folile alea la un 100 ron sunt omologate rar.
                      am de la rar copie dupa licenta oferita de catre rar firmei sa vanda folia si un alt certificat de conformitate(pe langa cel care mi la dat firma la folie). dar in ele spune clar ca nu am voie sa le aplic pe geamurile din fata.
                      Cel mai bine veniti duminica la uzina si o sa va demostrez.....in Romania sunt 3 modele de folie omologate de RAR...3M, LLumar, Samurai...crede-ma ca si eu ma intrebam de multe ori inainte de ce se comercializeaza si nu se omologheaza....vorbim duminica la uzina daca veniti ...va asteptam!!!
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:52.

                      Comment


                      • Originally posted by danni View Post
                        Si daca vremea e urata va mai intalniti?Sa stiu.
                        Da ne intalnim....indiferent de vreme..

                        Comment


                        • Originally posted by KaTaLyn View Post
                          ....alex .....propunem organizator de intalniri....mmmm mar tenta si pe mine dar las la aprecierea vostra .........
                          Pai anunta ca vrei sa participi la vot si votam noi. Daca negociezi cu Aby, poate iti face el rost de voturi
                          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:52.
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • Gata maine sunt si eu la intrunire.sper sa va gasesc.e prima oara cand particip la o intrunire.sper sa nu ma injurati

                            Comment


                            • Stai fara griji...chiar ne face placere ca veniti ....va asteptam....

                              Comment


                              • Gata si intalnirea pe ziua de azi am facut poze la toti membrii Logan Club MIOVENI
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google