Cafenea LoganClub Satu Mare

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Multumesc!
    sigpic
    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

    Comment


    • #17
      iata si pozele de la mine, mai tarziu da asta e
      Attached Files
      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

      Comment


      • #18
        Da a fost super la prima intalnire, sa speram ca vor fi cat mai multi in club...
        Deocamdata:
        1.logan 4 ever
        2.mrc1
        3.spark88

        Ar trebui sa impartim pliantele

        Comment


        • #19
          Bafta oameni buni! Felicitari lui VYP75 pentru vizita si incurajare! Ideea e sa mergeti mai departe cu pliantele, cu discutii de la om la om. Dureaza destul timp pana incep "nebunii" sa se adune. Uitati-va la noi cate luni am tot "tras" de ei, si acum nu mai contenesc cu imbunatatirile si modificarile!
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • #20
            Vom incerca cu pliantele , sper sa de-a ceva rezultate

            Comment


            • #21
              De abia acum am "gasit" cum se ajunge la acest thread, mai am si eu ceva poze, voi incerca miine sa le pun. A fost placut la prima noastra intilnire, cel putin noua ne-a placut.

              Comment


              • #22
                felicitari si mult succes
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Multumim sa traiti

                  Comment


                  • #24
                    Multumim de urari.
                    sigpic
                    Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                    Comment


                    • #25
                      Chiar daca nu am fost prezent am fost alaturi de voi Va doresc sa fiti multi si uniti
                      Attached Files
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Multumesc de urari, revin cu ceva poze de la prima intilnire


                        PS. nu am reusit sa atasez pozele

                        Comment


                        • #27
                          Poze de la prima intilnire:
                          Attached Files

                          Comment


                          • #28
                            ICE greseala mea, am vazut tarziu si nu am mai putut edita nimica.
                            satmareni, cum am spus si la intalnirea voastra, vorbiti cu cristi xp sa mute pagina voastra pe pagina principala alaturi de celelalte cluburi din tara, ca in opinia mea oficial sunteti club.
                            Daca e mai vizibila atuncea sigur se va mari si clubul.
                            vorbesc din experienta, pagina cu intalnirea internationala era ascunsa ca si a voastra si dupa ce am fost in germania am vorbit cu cristi xp sa o mute pe pagina principala alaturi de celelalte intalniri.
                            de acuncea fiind vizibila a crescut nr persoanelor care o viziteaza si chiar am reusit sa vorbesc cu cativa care s-au hotariat sa mergem la anu in germania.
                            deci eu am vazut progresul facut cu mutarea paginii la vedere.
                            faceti la fel si nu veti regreta.
                            e de ajuns sa dati un mesaj catre cristi xp si sigur va ajuta.
                            toate cele bune si scuze ca am ocupat atata spatiu cu ideile mele....
                            sa ne vedem cat mai curand.
                            Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                            Comment


                            • #29
                              ce face satu mare, nu mai zice nimeni nimica?
                              Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                              Comment


                              • #30
                                Deocamdata asteptam prima ninsoare, sa ne putem intalni la niste drifturi.
                                sigpic
                                Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google