vand butoane geamuri electrice
Vand un set de butoane SH pentru geamuri electrice fata pt logan PH1, cel de la sofer este cu impuls, butoanele sunt originale pret 160 ron usor negociabil
Zona Comercială SIBIU - Vânzare/Cumpărare
Collapse
X
-
Cateva poze la anuntul de mai sus
Leave a comment:
-
Dragi colegi am de vanzare 4 bucati BF GOODRICH G-Force Winter 185/60 R15 84 T de iarna cumparate in 2012 (240 ron bucata) si folosite 2 ierni.
Pret promotional pentru membrii Logan Club : 500 ron
O sa revin cu poze.Attached Files
Leave a comment:
-
Am de vanzare urmatoarele:
telefon Nokia C3-liber de retea-150 ron;
landou bebe-50 ron;
racitor aer (aer conditionat) portabil-230 ron;
Huawei ascend G510, codat Vodafone-490 ron;
maneta semnalizare Dacia-30 ron;
maneta stergator Logan-45 ron;
charger acumulatori Himpex Compact-40 ron;
Nokia Lumia 520, liber de retea+incarcator auto+toc-460 ron;
convector camera-55 ron;
telefon Samsung C 3050, liber de retea-70 ron;
placa de baza+procesor Amd+memorii Ram-190 ron;
charger universal acumulatori-15 ron;
incarcatoare auto diverse modele telefon-15 ron/buc
telefon Samsung SGH-X200, ecran color, liber de retea. Pret 50 RON
bicicleta medicinala-200 ron
Pentru detalii, poze, etc.. 0727098614 sau mesaj
Leave a comment:
-
Cine are o placa de baza cu socket 775, ddr2, SATA si slot PCI-E , ma intereseaza sa cumpar.
Mersi.
Leave a comment:
-
Vand placute frana TRW GDB400 - pret 30 RON
Leave a comment:
-
in urma unui up-grade vand mp3 jvc+interfata+comenzi audio pentru logan/clio la 350 lei negociabil
mp3-ul este un JVC KD-G521
Putere: 4X50W
Compatibil CD/CD-R/CD-RW
AUX input frontal
Iesire audio pentru amplificator
Panou control detasabil cu cutie de transport
Iesiri audio 2X RCA
cum functioneaza putet vedea aici https://www.youtube.com/watch?v=2R8zqOL2bkY
Leave a comment:
-
Vand Radio/Mp3 player RoadStar cu redare de pe USB si card SD, iesire preamplificata la pretul de 100 RON.
Se adauga la vanzare un Nokia C1-01 la pretul de 70 RON
Schimb cu FAR DREAPTA Logan !!!
Deci încă odată
Vand plăcuțe frână TRW GDB400
Preț 30 RonLast edited by vyp75; 10 June 2014, 18:02.
Leave a comment:
-
salut, o bara fata de ph1, in stare buna, are cineva? eu caut de culoare alba
Leave a comment:
-
Am nevoie de o emblema fata de logan ph1, care are si il incurca prin casa sau garaj?
Leave a comment:
-
Am eu unele. Si am si inele cu led. Tare as vrea sa termin ce am inceput odata. Poate te ajut cu ceva idei si tu pe mine. Si poate ti le si arat. Dar sa-mi spui ca trebuie sa le iau de prin Cisnadie. Numai bine!Originally posted by scooter View Postsalut
de o pereche triple berlina cu geamurile sparte/crapate se impiedica cineva prin casa?
va scap de ele cu cel mai mare drag
Sent using Forum Runner
Leave a comment:

Leave a comment: