Zona Comercială SIBIU - Vânzare/Cumpărare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • shtrumphy83
    replied
    vand butoane geamuri electrice

    Vand un set de butoane SH pentru geamuri electrice fata pt logan PH1, cel de la sofer este cu impuls, butoanele sunt originale pret 160 ron usor negociabil
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Bad_Wolf
    replied
    Cateva poze la anuntul de mai sus
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Bad_Wolf
    replied
    Dragi colegi am de vanzare 4 bucati BF GOODRICH G-Force Winter 185/60 R15 84 T de iarna cumparate in 2012 (240 ron bucata) si folosite 2 ierni.

    Pret promotional pentru membrii Logan Club : 500 ron
    O sa revin cu poze.
    Attached Files

    Leave a comment:


  • psebastyan
    replied
    Am de vanzare urmatoarele:

    telefon Nokia C3-liber de retea-150 ron;
    landou bebe-50 ron;
    racitor aer (aer conditionat) portabil-230 ron;
    Huawei ascend G510, codat Vodafone-490 ron;
    maneta semnalizare Dacia-30 ron;
    maneta stergator Logan-45 ron;
    charger acumulatori Himpex Compact-40 ron;
    Nokia Lumia 520, liber de retea+incarcator auto+toc-460 ron;
    convector camera-55 ron;
    telefon Samsung C 3050, liber de retea-70 ron;
    placa de baza+procesor Amd+memorii Ram-190 ron;
    charger universal acumulatori-15 ron;
    incarcatoare auto diverse modele telefon-15 ron/buc
    telefon Samsung SGH-X200, ecran color, liber de retea. Pret 50 RON
    bicicleta medicinala-200 ron

    Pentru detalii, poze, etc.. 0727098614 sau mesaj

    Leave a comment:


  • shtrumphy83
    replied
    anunt valabil pret negociabil

    Leave a comment:


  • shtrumphy83
    replied
    anunt valabil cu o reducere pret nou 300 lei

    Leave a comment:


  • shtrumphy83
    replied
    UP............

    Leave a comment:


  • Bad_Wolf
    replied
    Cine are o placa de baza cu socket 775, ddr2, SATA si slot PCI-E , ma intereseaza sa cumpar.

    Mersi.

    Leave a comment:


  • Bad_Wolf
    replied
    Vand placute frana TRW GDB400 - pret 30 RON
    Attached Files

    Leave a comment:


  • vyp75
    replied
    Scuze de cele 2 posturi sterse, la BAD_WOLF si inca unul de la psebastyan, va rog sa le repuneti, multumesc...........
    Last edited by vyp75; 10 June 2014, 18:02.

    Leave a comment:


  • shtrumphy83
    replied
    in urma unui up-grade vand mp3 jvc+interfata+comenzi audio pentru logan/clio la 350 lei negociabil

    mp3-ul este un JVC KD-G521

    Putere: 4X50W
    Compatibil CD/CD-R/CD-RW
    AUX input frontal
    Iesire audio pentru amplificator
    Panou control detasabil cu cutie de transport
    Iesiri audio 2X RCA

    cum functioneaza putet vedea aici https://www.youtube.com/watch?v=2R8zqOL2bkY

    Leave a comment:


  • Bad_Wolf
    replied
    Vand Radio/Mp3 player RoadStar cu redare de pe USB si card SD, iesire preamplificata la pretul de 100 RON.

    Se adauga la vanzare un Nokia C1-01 la pretul de 70 RON

    Schimb cu FAR DREAPTA Logan !!!

    Deci încă odată

    Vand plăcuțe frână TRW GDB400
    Preț 30 Ron
    Attached Files
    Last edited by vyp75; 10 June 2014, 18:02.

    Leave a comment:


  • MihaiB
    replied
    salut, o bara fata de ph1, in stare buna, are cineva? eu caut de culoare alba

    Leave a comment:


  • vyp75
    replied
    Am nevoie de o emblema fata de logan ph1, care are si il incurca prin casa sau garaj?

    Leave a comment:


  • MishuOT
    replied
    Originally posted by scooter View Post
    salut
    de o pereche triple berlina cu geamurile sparte/crapate se impiedica cineva prin casa?
    va scap de ele cu cel mai mare drag
    Am eu unele. Si am si inele cu led. Tare as vrea sa termin ce am inceput odata. Poate te ajut cu ceva idei si tu pe mine. Si poate ti le si arat. Dar sa-mi spui ca trebuie sa le iau de prin Cisnadie. Numai bine!

    Sent using Forum Runner

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google