Discutii Generale LC Slobozia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LA MULTI ANI!!! multa sanatate si tot ce va doriti.Sa fie BOGATIEEE!!!
    Attached Files
    sigpic

    IL 1 3 MIU

    Comment


    • ne gasim deseara la una mica dragilor? un snow fun 2?
      Nu-i bai...

      Comment


      • Da dragule...poate ne gasim.adica eu as vrea... sa speram ca mai sunt si alti doritori
        Keep It Real! Keep It Simple!
        sigpic

        Comment


        • sigur o sa fie
          Nu-i bai...

          Comment


          • *buon...atunci trebuie sa sunam lumea...caci dupa 5 se aprind si lumini si tot..o sa fie pe nocturna..frumos frumos!
            *totusi trebuie sa o facem cu cap ca sa nu devenim si daca totusi se intampla asta dam militaria si mafia jos din pod )
            Keep It Real! Keep It Simple!
            sigpic

            Comment


            • 2 poze cu noul calendar pe 2011 special edition pentru posesorii de Logan deja l-am si agatat pe perete.
              Attached Files
              sigpic

              IL 1 3 MIU

              Comment


              • 18,19 ianuariel nu se cumpara benzina Protestul de la benzinarii trebuie sa CONTINUE! Asa ca romani, haideti sa nu ne mai lasam calcati in picioare de patronii multimiliardari ai industriei petroliere si sa-i facem sa vada ce inseamna sa PIARDA BANI! Fiti solidari cu noi si in zilele de 17, 18 si 19 Ianuarie 2011 NU ALIMENTATI , NU INTRATI IN NICIO BENZINARI! Mergem cu mijloacele de transport in comun,cu bicicltele sau pe jos dar NU MAI ALIMENTATI MASINILE pt a nu le mai umple buzunarele! Dtati va rog mai departe acest mesaj pt ca nu esti singurul sofer care il citeste, mai sunt si altii ca tine,ca mine! Va multumim pt suport
                LOGAN 1.4 MPI

                Comment


                • Baietii se cam pune praful pe aici, va mai arde de LoganClub? Ne-am chinuit atata sa ne facem sectiune si acum o lasam balta?

                  da... se pare ca nimeni nu ma baga in seama. va multumesc... mariuse ma lasi balta ma?
                  Last edited by FlorianYFL; 19 January 2011, 00:01. Reason: Automerged Doublepost
                  Nu-i bai...

                  Comment


                  • cum ma sa te las balta.cat merge loganu sunt cu tine)...numai k am fost ocupat sa imi pun xenon)mancate-ar cainii...incepand cu al meu
                    Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                    Comment


                    • Bay..ti-ai pus xenon???ce misto... cum se vede pe ceata??ai pirns aseara?ca era jale...eu am fost pana la calarasi...mai sa imi iasa ochii din orbite ))
                      Keep It Real! Keep It Simple!
                      sigpic

                      Comment


                      • nu marian....am ajuns la concluzia ca xenonu place celui ce conduce si deranjeaza pe ceilalti.asta in farurile de logan....prioritati sunt altele...florian...adik parlitu ala de florian stie)uita-te in poza de la avatar marian si ai sa ma intelegi.ca tot facea el misto de mine cu xenonu
                        Unii dintre voi ar trebui sa aveti prenumele "TANGA"...va place sa fiti in "centru"..!!!

                        Comment


                        • am inteles cum e cu xenonu ) chiar daca zice el si rade de tine...moare sa aiba un set!pun pariu cat despre avatarul tau..sa stii ca si eu as vrea asa ceva poate incep sa pun bani la soseta si ne luam amandoi...eu asa sper
                          Keep It Real! Keep It Simple!
                          sigpic

                          Comment


                          • marius..asa se parcheaza dom'le? nu te superi ca am fost pe post de paparazzi,da?
                            Attached Files
                            Keep It Real! Keep It Simple!
                            sigpic

                            Comment


                            • aa..bine trecem peste faptul ca ai parcat aiurea...se mai intampla...poate nu ai avut loc de alt "meserias"...am uitat sa mentionez faptul ca poti sa fii un electrician pe cinste,dupa ce i-ai montat instalatia de xenon prietenului nostru Prio super incantat si el si eu.buna lucrare am si o poza...dar nu se compara cu ceea ce se vede live
                              Attached Files
                              Keep It Real! Keep It Simple!
                              sigpic

                              Comment


                              • ma da ocupati mai sunteti voi noaptea...
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google