Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    D-fens nu esti pe faza?
    Se anunta mare taraboi la Tirgoviste

    Comment


    • #17
      Am avut ceva treaba prin oras,dar am lasat in bara forumul.Pana acum a fost nevasta-mea la calculator,nu pe forum,cu alte treburi.
      Taraboi?Pai asta e tsunami!!!
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #18
        Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale.Grupul LoganClub Pitesti va ureaza sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfirsitul volumului sa-l cititi cu bucurie.
        La Multi Ani!

        Comment


        • #19
          "La multi ani!!!!" tuturor loganistilor, din partea colegilor botosaneni!
          sigpicUn logan cometa BT 20 LEA

          Comment


          • #20
            Ar fi ok sa avem si in Targoviste un LoganClub. Cred ca ar participa multi la intalnirile Clubului.
            Cred ca ar fi bine sa lasam sa se vada si Localitatea de unde suntem fiecare cand postam

            Comment


            • #21
              Salutare Loganisti !!

              Intalnire Logan Club Ploiesti pe 28.03.2009 !! Toata lumea e invitata .. si pt cultura generala a tuturor la ultima intalnire am fost vreo 13 masini .. ) ..Pt mai multe informatii join Logan CLub Ploiesti !!

              Comment


              • #22
                Unde si la cat timp se organizeaza intalniri, LoganClub Targoviste?
                S-a stabilit ceva?

                Comment


                • #23
                  Va urez bafta la intalniri din partea "Logan Club Ploiesti" !!!!! inceputul e mai greu ....
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Intotdeauna inceputul este greu, dupa aceea totul vine de la sine.

                    Comment


                    • #25
                      pana la urma s-a infiintat clubul in tgv??? intalniri ceva?

                      Comment


                      • #26
                        Din cate stiu eu nu.

                        Comment


                        • #27
                          Nu s-a infiintat.
                          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                          Comment


                          • #28
                            Fratilor am tot scris pe toate thread-urile unde era vorba de Infiintarea Lc Targoviste dar pana aq nu a raspuns nimeni.
                            CUM FAC SA INTRU IN LC TARGOVISTE???
                            Scuze dar abia aq cateva zile am vazut ca se incearca Lc Targoviste...
                            Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                            Comment


                            • #29
                              salutare baieti, un coleg de-al vostru, cred, m-o strigat pe statie saptamana asta, luni sau marti, am intrat inapoi in oras dupa el, incercand pe statie sa daud e el, dar nu am mai reusit
                              Life is short...play more!
                              http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

                              Comment


                              • #30
                                cand si unde au loc intalnirile LC tgv; mai in fiecare weekend merg in branesti (db), poate trec si eu

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google