Intilniri LoganClub Targoviste

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Nu s-a organizat nimic inca.
    b 89 plk

    Comment


    • #32
      si cand se organizeaza ?

      Comment


      • #33
        multa bafta baieti si speram cu totii ca veti reusi ceea ce v-ati propus.respect

        1.6 MPI 8Vsigpic

        Comment


        • #34
          sambata si probabil duminica sunt in puciosa...unde ne intalnim ??? hai cu ligheanele si luati si o camera foto sa ne "laudam"

          Comment


          • #35
            Originally posted by ionut.c View Post
            sambata si probabil duminica sunt in puciosa...unde ne intalnim ??? hai cu ligheanele si luati si o camera foto sa ne "laudam"
            Yo sunt din Pucioasa daca vrei ne intalnim...camera foto am dar n am incarcator la ea
            Haideti colegii care mai sunt din zona k am vazut ca mai erau doritori de intalniri si spuneti si voi o ora care sa va convina yo de fel dupa orele 14-16 sunt liber

            Nimeni????
            Last edited by C0nNeXxX; 2 July 2010, 17:33. Reason: Automerged Doublepost
            Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

            Comment


            • #36
              in pucioasa, in parcare la "plus" ora 15.00. iau eu camera foto

              Comment


              • #37
                Magazinul se numeste "Minimax" nu "Plus" asta pt. cine mai vine sa stie unde sa ajunga... mai nasol e cu ploile astea. Eu o sa fiu acolo
                Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                Comment


                • #38
                  sorry, my bad!
                  deci e ok ora si locul ?

                  voi fi acolo!
                  Last edited by ionut.c; 2 July 2010, 23:08. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • #39
                    Pentru mine e OK!

                    Yo am mai dat cate un mesaj privat la cei care i am vazut pe threadu' asta si care sunt din zona... acum sa vedem daca o veni cineva.

                    Uitati si numaru meu de tel. "0727743563" in caz ca nu gasiti locul desi e cam greu de ratat Silviu; sau puteti sa ma strigati pe statie cine stie poate sunt in masina....
                    Last edited by C0nNeXxX; 3 July 2010, 13:45. Reason: Automerged Doublepost
                    Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                    Comment


                    • #40
                      am luat initiativa si... hop si noi cu cateva poze de la, poate, prima intalnire din sper eu LoganClubTargoviste. Si cum vremea a fost impotriva noastra, a plouat cu galeata, ba chiar Ialomita s-a umflat si i-a inundat gradina lu' socra-miu, noi tot ne-am intalnit; din pacate am fost doar 2... poate la urmatoarea vom fi mai multi; locul intalnirii l-am schimbat, cu o benzinarie din apropiere- la iesire din Pucioasa- pt ca oferea un acoperis...si cum am fost putini, poze multe:


                      PS: Silviu, camera a tinut cu noi; sper sa iti placa; pozele au iesit bine, mai putin una pe care nu am postat-o ca era nasoala rau! numai bine si ne mai vedem.
                      Attached Files
                      Last edited by ionut.c; 3 July 2010, 22:20.

                      Comment


                      • #41
                        Felicitari! Orice inceput e greu! Noi la Calarasi am fost 5 la prima intalnire, dupa aia 3 vreo cateva luni! Pe urma s-a deschis robinetul!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #42
                          Da ghinion cu vremea ca poate cine stie mai veneau vre o cativa cel putin la urmatoarea intalnire o sa mai fie un doritor, am primit PM de la el ca ar fi venit dar sa brodit cu ziua prietenei sale si nu a avut cum sa ajunga.
                          Cei care vor sa mai facem intalniri sa scrie aici pe thread ca sa stabilim cand si unde si sa vedem si noi daca mai vine cineva.
                          Da ionut.c au iesit f. bine pozele... data viitoare sper sa nu mai ploua
                          Ionut tu la cat timp vi la socrii? poate o mai punem de o intalnire
                          Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                          Comment


                          • #43
                            in principiu cam la 2-3 saptamani, in functie "probleme" dar si de lovele; si da, cand mai vin pe acolo o mai trantim de-o adunare in Puciosa, la care sper sa mai vina si altii de prin zona

                            silviu, uite aici plafoniera cu 3 becuri, trimite si prin posta ( mufa merge de la alimentare de cd-rom de la pc): http://www.loganclub.ro/forum/vand_p...8.html?t=24068
                            Last edited by ionut.c; 5 July 2010, 15:18.

                            Comment


                            • #44
                              Aham... tentanta oferta, sa ies din criza asta(sa iau salariu) si cred ca mi iau si eu una. Tu la a doua plafoniera cea pt. pasagerii spate ai si "cadru" ala metalic care vine pe capitonaju de la plafon sau doar ai indesat o acolo?
                              Azi am mai vorbit cu un loganist de la mine din oras si a zis ca ar veni si el al intalniri. Data viitoare cand o mai punem de o intalnire poate urmarim si prognoza meteo.
                              Timiditatea-un defect al oamenilor mari, tupeul-defectul oamenilor mici.

                              Comment


                              • #45
                                Salut si pana la urma unde se fac intalnirile astea?Aveti un loc anume?!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google